Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Monster Hunter Online (PC)
OkładkaMonster Hunter Online (PC)

Monster Hunter Online PC

Zrealizowana w konwencji MMO, spin-offowa odsłona popularnej serii gier action-RPG, w której podstawowym zajęciem graczy jest polowanie na rozmaite potwory.

RPG | TPP | fantasy | hack'and'slash | zagraj za darmo | kooperacja | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster Hunter Online Premiera PC

premiera światowa

18sierpnia2013

Gra przestała działać

31grudnia2019

producent: Capcom wydawca: Tencent Strona oficjalna

inny językinny język

Gry podobne do Monster Hunter Online

World of Warcraft

TERA

RaiderZ

Monster Hunter Online to zręcznościowe MMO, należące do popularnej serii japońskich gier akcji. Produkcja powstała wspólnymi siłami wewnętrznych zespołów deweloperskich firm Capcom i Tencent Games. Całość korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Gracze wcielają się w łowców potworów. Walka jest zręcznościowa, więc większą rolę odgrywają umiejętności samych graczy niż charakterystyki ich postaci. Nacisk położony został na ścisłą współpracę z kolegami z drużyny. Wiele bestii jest tak potężnych, że samotne ich pokonanie graniczy z niemożliwością. Akcja toczy się na dużych rozmiarów kontynencie, na którym poza dzikimi terenami znalazło się również wiele wiosek i miast. W grze możemy zmierzyć się zarówno z nowymi potworami, jak i bestiami znanymi z poprzednich odsłon serii.

Bohaterowie poza tradycyjnymi zręcznościowymi atakami posiadają również potężne umiejętności specjalne aktywowane ręcznie. Nie zdominowały one jednak rozgrywki, jak w typowych MMORPG-ach i używane są sporadycznie. Gracze mogą łączyć te umiejętności w drużynowe kombosy.

Monster Hunter Online powstało w oparciu o technologię CryEngine 3. Ten nowoczesny silnik umożliwił autorom wprowadzenie destrukcji otoczenia. Niektóre monstra potrafią nawet wyrwać drzewo i posłużyć się nim jako maczugą lub cisnąć w bohaterów kawałkiem zburzonego budynku. Ponadto bronie postaci zostawiają trwałe blizny na ciałach bestii.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 202 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Monster Hunter Online: 12+