Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSPiOS
Okładka Monster Hunter Freedom Unite (PSP)
OkładkaMonster Hunter Freedom Unite (PSP)

Monster Hunter Freedom Unite

Monster Hunter Freedom Unite to rozszerzona wersja gry akcji Monster Hunter Freedom 2. Deweloperzy z firmy Konami wprowadzili szereg nowości oraz ulepszeń w stosunku do oryginału, w tym nowe misje i bronie.

Akcji | TPP | fantasy | hack'and'slash | elementy RPG | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Monster Hunter Freedom Unite Premiera

27mar2009

PSP

2lip2014

iOS

producent: Capcom wydawca: Capcom wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Monster Hunter Portable 2nd G jest ulepszoną wersją wydanej na PSP w 2007 roku gry Monster Hunter Freedom 2. Stanowi ona połączenie elementów cRPG z wartką akcją. Podobnie jak cała seria, tak i ta część odniosła niezwykły sukces w Japonii, ojczyźnie jej developera – już w pierwszym tygodniu gra sprzedała się tam w ilości ponad miliona egzemplarzy.

Ponownie wcielamy się w nieustraszonego łowcę potworów, który podejmuje się wielu zadań, jak zbieranie konkretnych roślin czy zabijanie wybranych kreatur. Wszystko odbywa się w rozbudowanym, otwartym, zrealizowanym z dużym rozmachem świecie. Za wykonanie odpowiedniej ilości misji, nasz bohater otrzymuje kolejną rangę, a wraz z nią dostęp do nowych zadań. Do każdego typu potwora trzeba podchodzić w inny sposób - często obmyślać należy taktykę eksterminacji.

W stosunku do Monster Hunter Freedom 2 jego odświeżona wersja została wzbogacona o nowe poziomy, zadania, potwory i wiele innych niespodzianek dla wytrwałych łowców. Warto nadmienić, że do 2nd G możemy przenieść nasze statystyki z MHF2. Wchodzi w to także nasz bohater, którego podobnie jak tam, tak i tutaj możemy personalizować – zmieniać jego wygląd, fryzurę, a nawet głos.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 289 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,2 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Monster Hunter Freedom Unite cena w dniu premiery: 179,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Monster Hunter Freedom Unite

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Monster Hunter Freedom Unite Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
PSP
iOS