Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCiOSAND
Okładka Stormblades (PC)

Stormblades

Przygotowana przez ekipę Kiloo Games mobilna gra akcji, wzorowana na popularnej serii Infinity Blade. Fabuła Stormblades osadzona została w rozległej krainie fantasy i obraca się wokół prastarych ruin, których sekrety od tysięcy lat są wabikiem dla niezliczonych wojowników.

Akcji | TPP | fantasy | elementy RPG | indie

Okładka Stormblades (PC)

producent: Kiloo

wydawca: Kiloo

Strona oficjalna

data premiery gry:

19mar2015

iOS AND

8wrz2020

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stormblades to gra akcji wzorowana na serii Infinity Blade. Produkcję opracowało studio Kiloo, znane z przebojowego Subway Surfers.

Fabuła

Akcja Stormblades toczy się w dosyć standardowej krainie fantasy. Kampania obraca się wokół prastarych ruin, których sekrety przez setki lat były wabikiem dla niezliczonych wojowników. Nikomu jednak nie udało się dotrzeć do ostatniej komnaty, gdyż ich korytarzy strzegą setki potężnych strażników. Gracz wciela się w śmiałka, który postanawia stać się pierwszym, który dotrze na sam koniec struktury.

Mechanika

Stormblades oferuje bardzo ograniczone opcje eksploracji i zabawa sprowadza się głównie do toczenia pojedynków jeden na jednego z coraz potężniejszymi przeciwnikami. Wszystko to zrealizowane zostało w formie prostego systemu walki, w którym gracz wyprowadza różnorodne ataki, wykonuje uniki oraz paruje ciosy. Absolutnie kluczową rolę odgrywa właściwe wyczucie czasu. Kilku pierwszych strażników da się pokonać bez większych problemów, ale potem zwycięstwo zaczyna wymagać nauczenia się schematów ataków, jakimi posługują się wrogowie, tak aby móc znaleźć idealne momenty na wyprowadzanie własnych ciosów.

Potyczki urozmaica fakt, że nasza postać nie pozostaje statycznie w jednym miejscu i może manewrować dookoła przeciwnika. Ponadto pomiędzy pojedynkami bohater automatycznie pokonuje biegiem spore dystanse na mapie i w tych sekcjach możemy odzyskać trochę zdrowia lub zebrać cenne przedmioty.

W Stormblades nie zabrakło oczywiście systemu rozwoju. Za sukcesy nagradzani jesteśmy punktami, które potem możemy wydać na ulepszanie naszego miecza oraz zakup dodatkowego ekwipunku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Cena gry w dniu premiery: 14,49 PLN

Gry podobne do Stormblades

Wymagania wiekowe Stormblades

12+

Wymagania sprzętowe Stormblades

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Phenom X4 9750 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770 lub lepsza
  • 150 MB HDD
  • Windows 7
Premiera Stormblades – autorzy Subway Surfers rzucają rękawicę serii Infinity Blade
Premiera Stormblades – autorzy Subway Surfers rzucają rękawicę serii Infinity Blade

wiadomość21 marca 2015

W App Store i Google Play zadebiutowała gra akcji Stormblades. Produkcja stanowi rozwinięcie pomysłów z cyklu Infinity Blade i opracowało ją znane z Subway Surfers studio Kiloo.

iOS
AND
PC