Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Middle Manager of Justice (AND)
OkładkaMiddle Manager of Justice (AND)

Middle Manager of Justice

Middle Manager of Justice to zabawna strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w menadżera grupy superbohaterów. Zadaniem gracza jest werbowanie herosów i rozwijanie ich umiejętności, ulepszanie bazy oraz zarabianie pieniędzy, głównie poprzez wypełnianie misji.

Strategiczne | ekonomiczne | superbohaterowie | humorystyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Middle Manager of Justice Premiera

5wrz2012

iOS

14sie2013

AND

Gry podobne do Middle Manager of Justice

Dungeon Keeper

Marvel Avengers Academy

James Bond: World of Espionage

Middle Manager of Justice to wydana na Androida mobilna strategia ekonomiczna. Grę opracowało studio Double Fine i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Gra przenosi nas do zabawnego uniwersum przypominającego czasy współczesne, ale różniącego się od naszej rzeczywistości obecnością superbohaterów, superłotrów oraz innych fantastycznych postaci oraz niecodziennych technologii. Największą organizacją herosów jest tzw. Justice Corp, a my wcielamy się w przyzwoitego, ale nie wybitnego menadżera, na barki którego spada obowiązek uporządkowania słabo radzącego sobie lokalnego oddziału tej grupy. Produkcja nie traktuje siebie na poważnie. Zamiast tego całość utrzymana jest w mocno absurdalnym klimacie i regularnie naśmiewa się z najbardziej ogranych schematów tego typu historii.

Ten pomysł przekuto w klasyczną strategię ekonomiczną traktującą o zarządzaniu niewielką firmą. Zaczynamy zabawę z kilkoma niezbyt utalentowanymi superbohaterami, ale poprzez treningi możemy systematycznie rozwijać ich umiejętności, tak by byli w stanie sprawnie wypełniać swoje obowiązki. Szybko otrzymujemy także okazję do werbowania nowych herosów. Kluczową rolę odgrywa rozbudowa bazy. Dzięki konstruowaniu nowych pomieszczeń i ulepszaniu już posiadanych otwierają się przed nami nowe opcje inwestycji oraz rozwoju.

Wszystko to wymaga oczywiście sporych nakładów finansowych, co oznacza konieczność zapewnienia naszej firmie stałego dopływu gotówki. Istnieje na to sporo sposobów, wliczając w to występy podopiecznych w tandetnych reklamach, ale podstawowym sposobem na zarobek jest wysyłanie superbohaterów na misje. Podczas nich zajmują się oni typowo heroicznymi wyzwaniami, takimi jak ratowanie ludzi z katastrof, walka z kosmitami czy bitwy z superłotrami. Potyczki są w większości zautomatyzowane i wygrana wymaga przede wszystkim wysłania odpowiednich postaci. Z czasem nasze zaangażowanie w starcia staje się coraz bardziej istotne, gdyż podwładni zyskują specjalne umiejętności oraz potężne przedmioty i kluczową rolę zaczyna odgrywać ręczne ich aktywowanie w odpowiednich momentach.

Duża część uroku gry wynika ze sposobu jej wykonania. Grafika jest w pełni dwuwymiarowa, ale utrzymana w ładnym kreskówkowym stylu i wyposażona w liczne animacje. Przede wszystkim jednak największą atrakcją jest poczucie humoru autorów. Middle Manager of Justice jest autentycznie śmieszne, a chęć obejrzenia kolejnej zabawnej sytuacji jest skuteczną motywacją do kontynuowania rozgrywki

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Middle Manager of Justice: 12+

iOS
AND