Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Meine Tierpension 2 (PC)

Hotel dla zwierzaków PC

Meine Tierpension 2

Hotel dla zwierzaków to prosta strategia ekonomiczna stworzona z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Jak sugeruje sam tytuł, głównym zadaniem gracza jest zarządzanie własnym hotelem dla zwierząt.

Strategiczne

PC Windows
Okładka Meine Tierpension 2 (PC)

wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

27października2006

9maja2008

pudełko PL

Hotel dla zwierzaków to prosta strategia ekonomiczna stworzona z myślą o młodych użytkownikach komputerów. Jak sugeruje sam tytuł, głównym zadaniem gracza jest zarządzanie własnym hotelem dla zwierząt.

W swoim ośrodku wypoczynkowym użytkownik może sprawować opiekę nad wieloma różnymi gatunkami zwierzaków. Lista podopiecznych obejmuje przede wszystkim psy i koty, jak również inne zwierzęta, m.in. konie i rybki. Natomiast na liście klientów, oprócz zwykłych osób powierzających na kilka dni opiekę nad swoim pupilem, znajdą się także profesjonaliści zajmujący się hodowlą zwierząt.

Głównym zadaniem gracza jest stworzenie doskonałego programu indywidualnej opieki dla każdego ze zwierzaków znajdujących się w hotelu. Oznacza to nie tylko zapewnienie godnych warunków do życia swoim podopiecznym oraz zaspokajanie ich wszelkich potrzeb, ale również spełnianie ich zachcianek, w tym również tych ekstrawaganckich i luksusowych. Całość działań ma na celu utrzymanie zwierzaków w doskonałej formie i kondycji aż do ich powrotu do właścicieli. A zadowolenie klientów będzie owocowało nagrodami, które pomogą zmienić hotel dla zwierząt w prawdziwie luksusowy kurort wypoczynkowy.

Omawiana produkcja kładzie nacisk na możliwość wchodzenia w interakcje z pojawiającymi się w hotelu zwierzakami, oprócz podstawowych czynności, tj. karmienie, zabawa czy zabiegi pielęgnacyjne, gracz może również szkolić swoich podopiecznych i uczyć ich rozmaitych sztuczek. Ponadto program oferuje 15 misji do wykonania oraz szereg nagród do zebrania, a całość zabawy została przedstawiona w kolorowej, trójwymiarowej oprawie wizualnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

Gry podobne do Hotel dla zwierzaków

Wymagania wiekowe Meine Tierpension 2

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Hotel dla zwierzaków

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Pentium III 1,2 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB, Windows 2000/XP