Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Medal of Honor: Heroes (PSP)

Medal of Honor: Heroes PSP

Medal of Honor: Heroes jest grą z gatunku FPS, należącą do słynnej serii ze stajni Electronic Arts i przygotowaną wyłącznie z myślą o kieszonkowej konsoli PlayStation Portable.

Akcji | FPP | II wojna światowa | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka Medal of Honor: Heroes (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

23października2006

24listopada2006

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Medal of Honor: Heroes jest grą z gatunku FPS, należącą do słynnej serii ze stajni Electronic Arts i przygotowaną wyłącznie z myślą o kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Developerzy przedstawili nam nigdzie nie prezentowane dotąd przygody porucznika Jimmy'ego Pattersona (znanego m.in. z Medal of Honor: Frontline), działającego z amerykańskimi żołnierzami na terenie Holandii w trakcie operacji Market Garden. Ponadto umożliwiono nam pokierowanie sierżantem Johnem Bakerem (vide Medal of Honor: Allied Assault – Breakthrough) w trakcie alianckiej inwazji na Półwyspie Apenińskim. Do tego dochodzi jeszcze bojowy szlak porucznika Williama Holta (Medal of Honor: European Assault), trafiającego do ardeńskich lasów.

Ogółem opracowano 12 odmiennych lokacji (górzyste wybrzeże włoskie, zaśnieżone knieje w Belgii itd.), w których toczy się akcja. W miejscach owych osadzono nie tylko poszczególne części kampanii jednoosobowej, ale także 15 scenariuszy multiplayerowych. W tych ostatnich może znaleźć się maksymalnie 32 użytkowników w przypadku połączenia internetowego (lokalnie przez Wi-Fi gra najwyżej 8 osób). Zabawę wieloosobową organizuje się w ramach 6 odmiennych trybów (deatchmatch, zdobywanie flagi etc.), więc nikt nie powinien narzekać na monotonię. Warto zauważyć, iż w opcji single player można odblokować 20 postaci, doskonale znanych entuzjastom serii Medal of Honor, aby później wcielić się w tych bohaterów w multiplayerze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-32  

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 268 głosów czytelników.

Gry podobne do Medal of Honor: Heroes

Klasyfikacja PEGI Medal of Honor: Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Medal of Honor: Heroes

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB
Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!
Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!

wiadomość2 grudnia 2009

Koncern Electronic Arts przerwał kilkutygodniowe milczenie i zapowiedział oficjalnie nową odsłonę marki Medal of Honor. Produkcja zatytułowana po prostu Medal of Honor ma stanowić pewnego rodzaju restart serii – ma w tym pomóc przede wszystkim osadzenie akcji gry w czasach współczesnych. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Medal of Honor w Afganistanie

wiadomość27 maja 2008

Choć Call of Duty jest serią znacznie młodszą niż konkurencyjny Medal of Honor, to jednak jej producent już zdążył zdać sobie sprawę, że nie można ograniczać się tylko do tematyki II Wojny Światowej. W wyniku tego faktu gracze otrzymali Call of Duty 4: Modern Warfare, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Jak donosi lipcowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, być może ojciec pójdzie w ślady syna.

Kontynuacja gry Medal of Honor: Heroes oficjalnie zapowiedziana
Kontynuacja gry Medal of Honor: Heroes oficjalnie zapowiedziana

wiadomość18 lipca 2007

Koncern Electronic Arts, Inc. opublikował wczoraj oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedział kontynuację gry Medal of Honor: Heroes na konsolę PlayStation Portable oraz Nintendo Wii. Potwierdziły się zatem plotki o produkcji tego programu, które w drugim tygodniu czerwca ujrzały światło dzienne za sprawą amerykańskich sklepów internetowych.

Będzie kontynuacja gry Medal of Honor: Heroes?

wiadomość10 czerwca 2007

W październiku ubiegłego roku gra Medal of Honor: Heroes pojawiła się wyłącznie w wersji dla systemu PlayStation Portable. W związku z tym jakiejkolwiek kontynuacji tego tytułu mogliby spodziewać się posiadacze wymienionej konsoli. Jednak wszystko wskazuje na to, że ciąg dalszy będzie, ale otrzymają go dwie platformy sprzętowe.

Jutro premiera Medal of Honor: Heroes
Jutro premiera Medal of Honor: Heroes

wiadomość24 października 2006

Electronics Arts ogłosiło, że wydana na PSP przenośna odsłona Medal of Honor, popularnej strzelaniny osadzonej w realiach II wojny światowej, jest już dostarczana do sklepów, a jej premiera przypadnie na dwudziestego piątego października.