Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPSP
Okładka Medal of Honor: Heroes (PSP)
OkładkaMedal of Honor: Heroes (PSP)

Medal of Honor: Heroes PSP

Medal of Honor: Heroes jest grą z gatunku FPS, należącą do słynnej serii ze stajni Electronic Arts i przygotowaną wyłącznie z myślą o kieszonkowej konsoli PlayStation Portable.

Akcji | FPP | II wojna światowa | strzelanki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Medal of Honor: Heroes Premiera PSP

23października2006

pudełko PL

24listopada2006

producent: Electronic Arts Inc. wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Electronic Arts Polska Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Medal of Honor: Heroes

Infected

Call of Duty: Roads to Victory

Brothers in Arms: D-Day

Medal of Honor: Heroes jest grą z gatunku FPS, należącą do słynnej serii ze stajni Electronic Arts i przygotowaną wyłącznie z myślą o kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Developerzy przedstawili nam nigdzie nie prezentowane dotąd przygody porucznika Jimmy'ego Pattersona (znanego m.in. z Medal of Honor: Frontline), działającego z amerykańskimi żołnierzami na terenie Holandii w trakcie operacji Market Garden. Ponadto umożliwiono nam pokierowanie sierżantem Johnem Bakerem (vide Medal of Honor: Allied Assault – Breakthrough) w trakcie alianckiej inwazji na Półwyspie Apenińskim. Do tego dochodzi jeszcze bojowy szlak porucznika Williama Holta (Medal of Honor: European Assault), trafiającego do ardeńskich lasów.

Ogółem opracowano 12 odmiennych lokacji (górzyste wybrzeże włoskie, zaśnieżone knieje w Belgii itd.), w których toczy się akcja. W miejscach owych osadzono nie tylko poszczególne części kampanii jednoosobowej, ale także 15 scenariuszy multiplayerowych. W tych ostatnich może znaleźć się maksymalnie 32 użytkowników w przypadku połączenia internetowego (lokalnie przez Wi-Fi gra najwyżej 8 osób). Zabawę wieloosobową organizuje się w ramach 6 odmiennych trybów (deatchmatch, zdobywanie flagi etc.), więc nikt nie powinien narzekać na monotonię. Warto zauważyć, iż w opcji single player można odblokować 20 postaci, doskonale znanych entuzjastom serii Medal of Honor, aby później wcielić się w tych bohaterów w multiplayerze.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-32  

Nośnik: 1 UMD

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 273 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Medal of Honor: Heroes

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Medal of Honor: Heroes Wymagania sprzętowe

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB