Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiXBOX
Okładka MechAssault (XBOX)
OkładkaMechAssault (XBOX)

MechAssault XBOX

MechAssault to bardzo wymagająca futurystyczna strzelanina TPP z mechami w rolach głównych. Obszerne tereny usiane budynkami i wrogami tylko czekają na unicestwienie. MechAssault wyprodukowała firma Day:1:Studios, a wydała korporacja Microsoft.

Akcji | TPP | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

MechAssault Premiera XBOX

11listopada2002

producent: Day:1:Studios wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do MechAssault

Enter the Matrix

Blood Wake

Armed & Dangerous

MechAssault to bardzo wymagająca futurystyczna strzelanina TPP z mechami w rolach głównych. Obszerne tereny usiane budynkami i wrogami tylko czekają na unicestwienie. MechAssault wyprodukowała firma Day:1:Studios, a wydała korporacja Microsoft.

Wcielając się w rolę świeżo upieczonego pilota mecha bojowego (BattleMech), trafiamy na pewną zapuszczoną planetę, na której akurat wybuchła rebelia wywołana przez fanatyków religijnych. Jako, że bycie obrońcą uciśnionych złym zajęciem nie jest – podejmujemy ryzyko i stawiamy czoła obleśnym mordercom.

MechAssault to najczystszej postaci strzelanina. Osoby szukające taktyki i pewnej dozy strategii okrutnie się zawiodą, ponieważ prócz podnoszenia statystyk broni, nie uświadczą w niej niczego podobnego. Do naszej dyspozycji oddano dziewiętnaście robotów różniących się siłą rażenia, ciężarem, a tym samym szybkością oraz elementami wyposażenia (np. jetpack, chwilowa niewidzialność). Zmiany mecha dokonujemy przez każdą misją i tylko od nas zależy, jaką taktykę zastosujemy – zakradanie się do bazy przeciwnika, błyskawiczne ataki i ucieczki, czy może taktyka „na Rambo”, czyli pełny odjazd z masą rakiet i toną pocisków przypuszczony od frontu bez zbędnego pukania do drzwi. Wrogie jednostki są niezwykle zróżnicowane. Stawiamy czoła piechocie, czołgom, transporterom opancerzonym, helikopterom, a także innymi machinom kroczącym. Misje, które wykonujemy (a jest ich ponad dwadzieścia) również nie są banalne, a wręcz przeciwnie, są ciekawe i bardzo rozbudowane. Do naszych zadań należą: ochrona konwojów, niszczenie transportów przeciwnika, zdobywanie ogromnych baz i wiele innych. Świat stworzony na potrzeby gry jest w pełni zniszczalny. Pociskom nie oprze się nic – możemy deformować góry, niszczyć budynki i wszelkie pojazdy, nie wspominając o drzewach i mostach.

W zabawie pomaga świetna oprawa graficzna, której najjaśniejszymi elementami są piękne wybuchy, a także bardzo szczegółowe tereny, po których kroczymy. Przy eksterminacji wrogów przygrywa typowa wojenna ścieżka dźwiękowa, potęgująca jedynie wrażenie uczestnictwa w wielkiej wyprawie. Autorzy przygotowali opcję gry dla wielu osób poprzez Xbox Live (do ośmiu graczy jednocześnie) oraz split screen (czterech).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Wymagania wiekowe MechAssault: 12+

MechAssault Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox

Xbox

  • Wykorzystuje:
  • Dolby Digital 5.1
  • Xbox Live