Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Marvel Super War (iOS)

Marvel Super War

Marvel Super War jest grą typu MOBA, która została przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Produkcja wykorzystuje postacie z komiksowego uniwersum Marvela. Za stworzenie i wydanie tego tytułu odpowiada firma NetEase.

Akcji | MOBA | zagraj za darmo | widok izometryczny | komiksy | superbohaterowie | multiplayer | Marvel Comics

Okładka Marvel Super War (iOS)

producent: NetEase

wydawca: NetEase

Strona oficjalna

data premiery gry:

2021

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Marvel Super War to gra strategiczna należąca do podgatunku MOBA. Produkcja została przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych, a jej akcja została osadzona w komiksowym uniwersum Marvela. Gracze otrzymują możliwość kontrolowania różnych postaci znanych z komiksów i filmów. Tytuł został opracowany i wydany przez chińską firmę NetEase (odpowiedzialną m.in. za Fantasy Westward Journey).

Mechanika

Marvel Super War to dość klasyczna produkcja z gatunku MOBA. Akcję obserwujemy w niej z góry (z tzw. perspektywy izometrycznej). Zadaniem gracza jest pokonanie drugiej drużyny. Dokonujemy tego niszcząc wrogie struktury i stopniowo przesuwając linię frontu w stronę bazy naszego rywala. Gracz kontroluje wyłącznie bohaterów, ale na mapie pojawiają się też dodatkowe jednostki, które starają się atakować przeciwnika.

W każdej rozgrywce może brać udział do dziesięciu graczy równocześnie – po pięciu na stronę. Wyjątkową cechą Marvel Super War jest fakt, że w grze otrzymujemy możliwość kontrolowania bohaterów z uniwersum Marvela. Mowa o takich postaciach, jak Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa, Kapitan Marvel, Scarlet Witch, Czarna Pantera, Spider-Man, Deadpool czy postacie z drużyny X-Men. Każdy z superbohaterów posiada inny zestaw umiejętności i przypomina swój odpowiednik z komiksów i filmów.

Warto odnotować, że produkcja została przygotowana z myślą o ekranach dotykowych i charakteryzuje się dość prostym, intuicyjnym sterowaniem.

Tryby gry

W Marvel Super War możemy grać wyłącznie z innymi. Podstawą rozgrywki jest sieciowy tryb wieloosobowy. Możemy grać zarówno z własnymi znajomymi, jak i z zupełnie obcymi osobami.

Kwestie techniczne

Marvel Super War posiada ładną, trójwymiarową grafikę. Modele poszczególnych postaci i towarzyszących im jednostek, a także środowisko gry wyglądają dobrze i cechują się solidnym poziomem szczegółowości. Na uwagę zasługuje też wierność komiksowym pierwowzorom – klimat uniwersum Marvela jest tutaj zachowany i fani superbohaterów z pewnością rozpoznają swoich ulubieńców.

Dodatkowe informacje

Marvel Super War zostało wydane w modelu free-to-play. W produkcji znajdziemy również system mikropłatności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: max 10  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Marvel Super War

Wymagania wiekowe Marvel Super War

12+

Wymagania sprzętowe Marvel Super War

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND