Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWiiUPC
Okładka Lucadian Chronicles (WiiU)

Lucadian Chronicles

Karciana gra strategiczna osadzona w fikcyjnym świecie fantasy. Tytuł w wersji podstawowej dostępny jest za darmo, a odblokowanie pełnej zawartości wymaga jednorazowej opłaty.

Strategiczne | fantasy | karciane

Okładka Lucadian Chronicles (WiiU)

data premiery gry:

11gru2014

WiiU

15paź2015

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Luciadian Chronicles na platformie PC i WiiU to przygotowana przez studio Dark Roast Entertainment karciana gra strategiczna osadzona w świecie fantasy, która została ekskluzywnie wydana w dystrybucji sieciowej. Tytuł dostępny jest w modelu free-to-play w wersji podstawowej. Odblokowanie pełnej zawartości związane jest z jednorazową opłatą.

Fabuła Luciadian Chronicles opowiada o fikcyjnym królestwie Lucadia, które zamieszkują rozmaite rasy i frakcje. Na skutek serii nieprzewidzianych zdarzeń fantastyczna kraina staje w obliczu wojny. Gracze przejmują rolę grupy zaangażowanych w konflikt bohaterów, przedstawicieli różnych grup, którzy próbują osiągnąć wyznaczone cele i poznać prawdę o źródłach wojny. Historia przedstawiona jest w pięciu aktach, z których każdy opowiada o losach innego herosa.

Obok pozwalającego poznać fabułę trybu kampanii i szczegółowo wyjaśniającego zawiłości systemu samouczka, twórcy przygotowali też moduły wieloosobowe pozwalające zarówno na zabawę w asynchronicznym multiplayerze, jak i tradycyjnej rywalizacji przez sieć. W tym pierwszym przypadku gracze walczą w turach, dysponując możliwością przerwania rozgrywki w dowolnym momencie i wznowienia jej w następnej wolnej chwili. Luciadian Chronicles na platformie PC i WiiU pozwala osobom z całego świata rywalizować nie tylko w pojedynczych starciach, ale też dedykowanych ligach i turniejach.

Na potrzeby gry studio Dark Roast Entertainment przygotowało sto różnych, ręcznie rysowanych kart, prezentujących rozmaite istoty, profesje i akcje specjalne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Lucadian Chronicles

12+

WiiU
PC