Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Lilly Looking Through (PC)

Lilly Looking Through PC

Animowana przygodówka point’n’click niezależnego studia Geeta Games z ręcznie rysowanymi i malowanymi tłami oraz elementami otoczenia. Poruszamy się po magicznym świecie, zmieniając przeszłość, teraźniejszość i przyszłość tytułowej bohaterki.

Przygodowe | point-and-click | elementy logiczne | 2D | crowdfunding | indie

PC Windows
Okładka Lilly Looking Through (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

1listopada2013

Lilly Looking Through to debiutancka produkcja niezależnego studia Geeta Games założonego przez parę grafików odpowiadających za m.in. filmy z serii Harry Potter i Opowieści z Narnii. Steve Hoogendyk, dyrektor kreatywny, maczał również palce w takich grach wideo, jak Myst 3, RealMyst czy Uru. Tytuł jest przygodówką stworzoną w technologii flash.

W grze wcielamy się w postać tytułowej dziewczynki, która pragnie przewrócić swoje życie do góry nogami, pisząc od nowa przeszłość, zmieniając teraźniejsze wydarzenia oraz odkrywając ostateczną tajemnicę bajkowego świata przepełnionego magią. W trakcie podróży odkrywamy zakątki mistycznego lasu, morskich głębin i lodowych połaci.

Lilly Looking Through jest reprezentantem gatunku przygodówek point’n’click, a zatem rozgrywka polega głównie na rozwiązywaniu łamigłówek i eksplorowaniu klimatycznych lokacji magicznego uniwersum, posługując się wyłącznie myszką. Twórcy gry dostosowali poziom zagadek do odbiorców z różnego przedziału wiekowego, więc zabawą mogą cieszyć się zarówno mniej, jak i bardziej doświadczeni gracze. Tytuł cechuje się również ręcznie rysowanymi i malowanymi elementami oprawy wizualnej. Każda, nawet najmniejsza rzecz została odwzorowana z dużą pieczołowitością.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Lilly Looking Through

Wymagania wiekowe Lilly Looking Through

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Lilly Looking Through

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.33 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 420 MB HDD, Windows XP/Vista(SP2)/7(SP1)/8

Lilly Looking Through – sprawdź demo niezależnej przygodówki i wesprzyj ją na Steam Greenlight
Lilly Looking Through – sprawdź demo niezależnej przygodówki i wesprzyj ją na Steam Greenlight

wiadomość7 sierpnia 2013

Klimatyczna, kolorowa przygodówka Lilly Looking Through, której wsparcie finansowe na Kickstarterze zakończyło się sukcesem w zeszłym roku, walczy o miejsce w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam. Twórcy, prosząc graczy o głosy w usłudze Greenlight, udostępnili wersję demonstracyjną gry.