Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 sierpnia 2013, 13:25

autor: qjin

Lilly Looking Through – sprawdź demo niezależnej przygodówki i wesprzyj ją na Steam Greenlight

Klimatyczna, kolorowa przygodówka Lilly Looking Through, której wsparcie finansowe na Kickstarterze zakończyło się sukcesem w zeszłym roku, walczy o miejsce w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam. Twórcy, prosząc graczy o głosy w usłudze Greenlight, udostępnili wersję demonstracyjną gry.

Lilly, główna bohaterka tej klimatycznej przygodówki, chce przewrócić do góry nogami swoje życie - Lilly Looking Through – sprawdź demo niezależnej przygodówki i wesprzyj ją na Steam Greenlight - wiadomość - 2013-08-07
Lilly, główna bohaterka tej klimatycznej przygodówki, chce przewrócić do góry nogami swoje życie
Lilly Looking Through w skrócie:
  • Animowana gra przygodowa w stylu point’n’click
  • Twórcy proszą o głosy na Steam Greenlight, zachęcając wersją demo
  • Gra ukaże się na PC, Linuksa i Maca jesienią 2013 roku z polskimi napisami

Lilly Looking Through to dwuwymiarowa przygodówka point’n’click, która w czerwcu ubiegłego roku została ufundowana przez graczy na platformie Kickstarter, zbierając ponad 33 tys. dolarów. Twórcy gry proszą o oddawanie głosów w usłudze Steam Greenlight, dzięki którym produkcja trafi do sklepu cyfrowej dystrybucji firmy Valve. Na zachętę udostępniono wersję demonstracyjną ważącą niespełna 100 MB i dostępną także w wersji językowej z polskimi napisami.

W grze wcielimy się w postać małej dziewczynki, która pragnie odmienić swoje życie. Poruszać się będziemy po magicznym, interaktywnym świecie wyłącznie za pomocą myszki. Lilly Looking Through to debiutancki tytuł niezależnego studia Geeta Games, które zostało założone przez parę grafików pracującą wcześniej nad filmami z serii Harry Potter czy Opowieści z Narnii. Produkcja jest tworzona we flashu, a na oprawę wizualną składają się ręcznie rysowane i malowane elementy.

Gra zadebiutuje jesienią tego roku wyłącznie na komputerach osobistych - Lilly Looking Through – sprawdź demo niezależnej przygodówki i wesprzyj ją na Steam Greenlight - wiadomość - 2013-08-07
Gra zadebiutuje jesienią tego roku wyłącznie na komputerach osobistych

Przygodówce uda się dotrzeć do szerszego grona odbiorców dzięki premierze w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam, a to stanie się tylko pod warunkiem zebrania odpowiedniej liczby głosów na platformie Greenlight. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej na komputerach PC, Linux i Mac jesienią tego roku.