Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWWANDiOS
Okładka Lady Popular: Fashion Arena (AND)
OkładkaLady Popular: Fashion Arena (AND)

Arena mody

Lady Popular: Fashion Arena

Arena Mody to stworzona głównie z myślą o płci pięknej darmowa, przeglądarkowa gra studia XS Software. Graczki przejmują kontrolę nad życiem wirtualnej dziewczyny, starając się przeistoczyć „szarą myszkę” w modnie ubraną i powszechnie uwielbianą kobietę sukcesu.

Strategiczne | casual | zagraj za darmo | moda | dla dziewczyn | MMO | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Arena mody Premiera

9lut2010

WWW

18lip2018

AND iOS

Gry podobne do Arena mody

The Sims Mobile

The Sims 3

Pou

Lady Popular jest dziełem specjalizującego się w produkcjach przeglądarkowych bułgarskiego studia XS Software, które w dorobku ma takie tytuły jak Khan Wars i Nemexia. Ideą deweloperów było stworzenie darmowej gry, która umożliwiłaby graczkom niemal nieskrępowaną zabawę w kreowanie mody.

Mechanika

Podczas zabawy w Lady Popular wcielamy się w młodą dziewczynę, która rozpoczyna swoją karierę w świecie mody. Pnąc się na szczyt, musi ona wykonywać narzucone przez grę zadania, tworzyć kreacje oraz mierzyć się z innymi użytkownikami w różnorodnych konkursach.

Gracz ma możliwość niemal nieskrępowanego modyfikowania każdego dostępnego w grze elementu – od wyglądu bohaterki, przez rodzaj i wystrój mieszkania, po jej chłopaka.

W Lady Popular gracz może odwiedzić szereg lokacji. Każda z nich charakteryzuje się odmienną funkcją, np. centrum handlowe umożliwia zakup nowych ubrań. Wraz z wykonywaniem kolejnych zadań gracz otrzymuje punkty doświadczenia, które umożliwiają awansowanie postaci na wyższy poziom. Dzięki temu odblokowywany jest dostęp do nowych elementów wyposażenia, ubrań oraz zwierząt.

Produkcja oferuje także możliwość wyzywania innych graczy na pojedynki. Podczas starć podzielonych na trzy etapy porównywane są statystyki określające wskaźniki popularności danego użytkownika (styl, kreatywność, oddanie, piękno, hojność i lojalność). Starcie wygrywa ten, kto zdobędzie wyższy wynik.

Lady Popular kładzie również duży nacisk na elementy społecznościowe. W produkcji znalazły się specjalne kluby, w których użytkownicy mogą ze sobą porozmawiać.

Tryby gry

W Lady Popular możliwa jest tylko zabawa w trybie wieloosobowym.

Kwestie techniczne

Oprawa wizualna Lady Popular odznacza się kreskówkowym stylem z dużym udziałem różu. Intuicyjny interfejs gry umożliwia szybką orientację nawet debiutującym graczom.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Arena mody: Odpowiednia dla każdego wieku.

Arena mody Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
WWW
AND
iOS