Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Kultan: The World Beyond (WWW)
OkładkaKultan: The World Beyond (WWW)

Kultan: The World Beyond WWW

Przeglądarkowe MMO korzystające z darmowego modelu rozgrywki z dobrowolnymi mikropłatnościami (free-to-play). Wcielamy się w kapitana okrętu pływającego po wodach świata fantasy, targanego konfliktem pomiędzy trzema frakcjami.

RPG | RTS | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kultan: The World Beyond Premiera WWW

13września2011

producent: Bigbig Studios wydawca: Bigpoint Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Kultan: The World Beyond

EVE Online

Seafight: Piraci

Star Trek: Infinite Space

Kultan: The World Beyond to rozgrywana z poziomu przeglądarki strategiczna gra MMO pozwalająca na wcielenie się w kapitana okrętu pływającego po wodach świata fantasy, targanego konfliktem pomiędzy trzema frakcjami. Jest to produkcja specjalizującego się w tego typu tytułach studia Bigpoint.

Przez stulecia oceanem rządził gigantyczny sztorm, uniemożliwiający jakiekolwiek dłuższe podróże drogą morską. Jednak w ostatnich pięciu dekadach jego siła zmalała, co w połączeniu z rozwojem technologii budowy statków uczyniło przepłynięcie oceanu możliwym. Z tej okazji jako pierwsza skorzystała Republika Gudtholm. Zorganizowana przez nią ekspedycja odkryła pełen bogactw kontynent Kultan. Śladem tej nacji szybko podążyły dwa konkurujące z nią mocarstwa - Kalifat Almeerah oraz Imperium Tian. Wszystkie trzy frakcje walczą teraz o kontrolę nad Nowym Światem, który stał się przy okazji doskonałym miejscem dla awanturników pragnących bogactwa i sławy.

Gracze wcielają się w kapitanów statków. Przed rozpoczęciem zabawy konieczny jest wybór frakcji oraz klasy postaci. Wśród dostępnych profesji znajdziemy Poszukiwacza Przygód, specjalizującego się w walce Dowódcę oraz korzystającego z magii Mistyka. Kultan: The World Beyond to przede wszystkim gra strategiczna, dlatego niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie załogi i dbanie o jej morale. Autorzy przygotowali łącznie 36 typów statków. Łajby zostały podzielone na kilka sekcji i każdą z nich możemy ulepszać dokupując nowe części. Wśród dostępnych przygód znajdziemy zarówno misje dla samotnego kapitana, jak i zadania kooperacyjne. Nie brakuje też opcji toczenia bitew morskich z ludzkimi przeciwnikami.

Kultan: The World Beyond rozgrywany jest z poziomy przeglądarki i działa w oparciu o zapewniający atrakcyjną grafikę silniku Unity 3D. Gra korzysta z modelu darmowego z dobrowolnymi mikropłatnościami.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Kultan: The World Beyond: Odpowiednia dla każdego wieku.