Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Star Trek: Infinite Space (WWW)
OkładkaStar Trek: Infinite Space (WWW)

Star Trek: Infinite Space WWW

Przeglądarkowa gra z gatunku Massive Multiplayer Online osadzona w popularnym uniwersum Star Trek. Akcja Infinite Space bazuje na wątkach fabularnych serialu Star Trek: Deep Space Nine.

RPG | science fiction | zagraj za darmo | Star Trek | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Star Trek: Infinite Space Premiera WWW

anulowana

producent: Keen Games wydawca: Gameforge AG

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Star Trek: Infinite Space

EVE Online

Anarchy Online

Seafight: Piraci

W czerwcu 2010 roku firma Gameforge podpisała umowę ze stacją telewizyjną CBS dotyczącą wydania gier MMO opartych o markę Star Trek a już trzy miesiące później zapowiedziała pierwszą z nich. Prace nad Star Trek: Infinite Space powierzono niezależnemu studiu deweloperskiemu Keen Games (dawne Neon Studios), które w dorobku ma takie produkcje jak G-Force i Anno 1701: Dawn of Discovery. Do projektu zaproszono także Michaela i Denise Okuda, specjalistów od wizualnej zgodności filmów i seriali osadzonych w uniwersum Star Trek.

Jako tło fabularne dla gry posłużyły wątki produkowanej w latach 1993-1999 telewizyjnej serii Star Trek: Deep Space Nine (Star Trek: Stacja Kosmiczna). Wydarzenia rozgrywają się więc po zakończeniu okupacji planety Bajor przez Kardasjan i koncerntrują się wokół tytułowej stacji kosmicznej. W Infinite Space pojawia się też cała plejada bohaterów znanych ze srebrnego ekranu.

Gracze mają możliwość nie tylko zasmakować przygód na Deep Space Nine, ale również eksplorować przestrzeń kosmiczną i brać udział w starciach gwiezdnych flot.

Star Trek: Infinite Space korzysta z możliwości współczesnych przeglądarek internetowych, w tym integracji z serwisami społecznościowymi. Rejestracja i rozgrywka są darmowe jednak niektóre opcje ułatwiające grę wymagają wniesienia niewielkich opłat.

Ostatnia modyfikacja 6 października 2010

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 7.8 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Star Trek: Infinite Space: Odpowiednia dla każdego wieku.