Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Seafight: Piraci (WWW)
OkładkaSeafight: Piraci (WWW)

Seafight: Piraci WWW

Gra na przeglądarki internetowe, w której gracz wciela się w kapitana żaglowca i uczestniczy w efektownych pirackich starciach na pełnym morzu.

Akcji | zagraj za darmo | piraci | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Seafight: Piraci Premiera WWW

18marca2006

pudełko PL

18marca2006

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint wydawca PL: Bigpoint Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Seafight: Piraci

Pirate Storm: Death or Glory

Kartuga

Seven Seas Saga

Seafight – Piraci to produkcja na przeglądarki internetowe, łącząca cRPG z elementami ekonomicznymi i zręcznościowymi. Jest ciekawą propozycją dla fanów takich pozycji, jak Sid Meier's Pirates! czy Sea Dogs.

W Seafight gracz obejmuje w posiadanie niewielki, słabo uzbrojony żaglowiec, który rozwija za pieniądze zdobywane w trakcie podróży po wirtualnych morzach i oceanach. W miarę kolejnych sukcesów uzyskuje dostęp do nowych elementów rynsztunku, a także otrzymuje możliwość zbudowania prawdziwej floty, złożonej nierzadko z wielkich i potężnych statków.

Przed wyruszeniem w daleką, morską podróż uczestnik zabawy zapoznaje się z licznymi atrakcjami, jakie oferuje port, a następnie przechodzi do sprawdzenia okrętu – zapoznaje się z załogą, przegląda ekwipunek, a także trafia do zbrojowni, w której zaopatruje się w broń (ciężkie armaty, szable dla członków załogi, pistolety itp.).

W Seafight najistotniejsze są jednak potyczki, które przeprowadza się na dwa sposoby – decydując się na pojedynek artyleryjski, w którym kluczową rolę odgrywa wytrzymałość statku oraz jego potencjał ogniowy, a także doprowadzając do bezpośredniego zetknięcia się okrętów i próby abordażu, którego powodzenie zależy od wyszkolenia i ekwipunku piratów. W pierwszym przypadku bitwa kończy się zazwyczaj ucieczką lub zatopieniem jednego z okrętów, jeśli jednak dojdzie do walki wręcz, dochodzi zazwyczaj do złupienia zaatakowanego statku.

Szansę na zwycięstwo w poszczególnych bitwach morskich zwiększa się poprzez zatrudnianie wyspecjalizowanych członków załogi (np. kapitana, obserwatora, lekarza czy kucharza). Gracz może ponadto swobodnie modyfikować różnorodne części żaglowca – m.in. wzmocnić rufę czy zamontować wyższej jakości żagle.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 4,9 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Seafight: Piraci: 16+

Seafight: Piraci Wymagania sprzętowe

WWW

WWW

  • Wykorzystuje:
  • przeglądarka internetowa