Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWWW
Okładka Pirate Storm: Death or Glory (WWW)
OkładkaPirate Storm: Death or Glory (WWW)

Pirate Storm: Death or Glory WWW

Przeglądarkowa gra akcji, w której wcielamy się w kapitana pirackiego statku. Zabawa koncentruje się głównie na morskich bitwach, toczonych zarówno z wrogami sterowanymi przez komputer, jak i innymi ludźmi.

Akcji | zagraj za darmo | piraci | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pirate Storm: Death or Glory Premiera WWW

14lutego2012

pudełko PL

14lutego2012

producent: Bigpoint wydawca: Bigpoint wydawca PL: Bigpoint Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Pirate Storm: Death or Glory

Seafight: Piraci

Kartuga

Wartune

Pirate Storm: Death or Glory to przeglądarkowa zręcznościówka wzbogacona elementami RPG i MMO. Jest to produkcja specjalizującego się w tego typu tytułach studia Bigpoint. Całość oparto na modelu darmowym uzupełnionym mikropłatnościami.

Akcja gry toczy się w fantastycznym świecie wzorowanym na XVII-wiecznych Karaibach. Większość udostępnionej do zwiedzania krainy ma postać wielkiego morza, zapełnionego niezliczonymi wysepkami. Twórcy pełnymi garściami czerpali też z marynarskich mitów i legend. Dlatego podczas przygód możemy spotkać zarówno bezwzględnym piratów, jak i wielkie potwory morskie. Gracz wciela się w kapitana statku, który wyrusza szukać na tych nieprzyjaznych wodach sławy i bogactw.

Pirate Storm: Death or Glory koncentruje się głównie na morskich bitwach. Starcia możemy toczyć zarówno z innymi graczami (PvP), jak i jednostkami sterowanymi przez komputer (PvE). W tym drugim przypadku oznacza to nie tylko potyczki ze statkami, ale również z potworami morskimi. Świat gry pełen jest okazji do napełnienia własnych sakiewek złotem. Poza łupieniem wrogów warto też pobawić się w poszukiwana skarbów, z których część znajduje się głęboko pod wodą i zdobycie ich wymaga nurkowania. Pomiędzy kolejnymi morskimi wypadami możemy odwiedzić porty, gdzie naprawimy statek i zakupimy uzbrojenie, wstąpimy do domu aukcyjnego handlującego przedmiotami innych graczy, a podczas wizyty w tawernie zadecydujemy, jakich misji się podjąć.

Sukcesy nagradzane są punktami doświadczenia umożliwiającymi awans na kolejne poziomy. Poza rozwojem postaci istotną rolę odgrywa również rozbudowa statku. Możemy np. dokupić dodatkowe maszty i działa, czy zapełnić ładownię kulami armatnimi. Dzięki temu zwiększamy możliwości transportowe i bojowe naszej jednostki. Co ciekawe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiadać kilka statków, choć na raz możemy sterować jedynie jednym z nich, a reszta w tym czasie pozostaje w portowej stoczni. Pirate Storm: Death or Glory kładzie duży nacisk na aspekt społecznościowy. Gracze mogą zrzeszać się w Bractwa i tak założone organizacje mogą potem same awansować na kolejne poziomy i zdobywać ulepszenia.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Pirate Storm: Death or Glory: Odpowiednia dla każdego wieku.