Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka KingsAge (WWW)
OkładkaKingsAge (WWW)

KingsAge WWW

KingsAge to osadzona w realiach średniowiecza przeglądarkowa strategia czasu rzeczywistego w konwencji MMO stworzona przez niemiecką firmę Gameforge. Gracze wcielają się w rolę władcy małego królestwa i starają się przekształcić je w wielkie imperium.

Strategiczne | zagraj za darmo | średniowiecze | przeglądarkowe strategiczne | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

KingsAge Premiera WWW

31grudnia2008

producent: Gameforge AG wydawca: Gameforge AG Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Firma Gameforge specjalizuje się w produkcji i wydawaniu darmowych gier przeglądarkowych. W jej ofercie znaleźć można wiele strategii bazujących na prostej zasadzie buduj – rekrutuj – podbijaj. KingsAge doskonale wpisuje się w ten schemat.

Akcja gry osadzona została w fikcyjnym, średniowiecznym uniwersum. Gracze przejmują kontrolę nad niewielkim królestwem, a ich zadaniem jest doprowadzenie go roli mocarstwa.

Zastosowane mechanizmy rozgrywki bazują na sprawdzonych rozwiązaniach. Grający muszą więc w oparciu o wydobywane surowce wybudować całą gamę budynków we własnym zamku, a następnie stworzyć silną armię, by rozpocząć wreszcie ekspansję militarną, polityczną oraz ekonomiczną.

Jak przystało na grę z gatunku MMO podstawą zabawy w KingsAge są interakcje z innymi graczami, z którymi można prowadzić wymianę handlową, toczyć wojny lub zawierać pakty.

Gra opiera się głównie na warstwie tekstowo-informacyjnej. Elementy graficzne w formie obrazków stanowią jedynie ozdobnik.

W KingsAge zagrać można za darmo. Niektóre opcje i udogodnienia wymagają jednak dokonania mikropłatności.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 3,8 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe KingsAge: Odpowiednia dla każdego wieku.