Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneMMOWWW
Okładka KingsAge (WWW)

KingsAge WWW

KingsAge to osadzona w realiach średniowiecza przeglądarkowa strategia czasu rzeczywistego w konwencji MMO stworzona przez niemiecką firmę Gameforge. Gracze wcielają się w rolę władcy małego królestwa i starają się przekształcić je w wielkie imperium.

Strategiczne | zagraj za darmo | średniowiecze | przeglądarkowe strategiczne

WWW
Okładka KingsAge (WWW)

Polskie napisy

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

31grudnia2008

Firma Gameforge specjalizuje się w produkcji i wydawaniu darmowych gier przeglądarkowych. W jej ofercie znaleźć można wiele strategii bazujących na prostej zasadzie buduj – rekrutuj – podbijaj. KingsAge doskonale wpisuje się w ten schemat.

Akcja gry osadzona została w fikcyjnym, średniowiecznym uniwersum. Gracze przejmują kontrolę nad niewielkim królestwem, a ich zadaniem jest doprowadzenie go roli mocarstwa.

Zastosowane mechanizmy rozgrywki bazują na sprawdzonych rozwiązaniach. Grający muszą więc w oparciu o wydobywane surowce wybudować całą gamę budynków we własnym zamku, a następnie stworzyć silną armię, by rozpocząć wreszcie ekspansję militarną, polityczną oraz ekonomiczną.

Jak przystało na grę z gatunku MMO podstawą zabawy w KingsAge są interakcje z innymi graczami, z którymi można prowadzić wymianę handlową, toczyć wojny lub zawierać pakty.

Gra opiera się głównie na warstwie tekstowo-informacyjnej. Elementy graficzne w formie obrazków stanowią jedynie ozdobnik.

W KingsAge zagrać można za darmo. Niektóre opcje i udogodnienia wymagają jednak dokonania mikropłatności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do KingsAge

Wymagania wiekowe KingsAge

odpowiednia dla każdego wieku