Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Kerbal Space Program: Making History Expansion (PC)

Kerbal Space Program: Making History Expansion PC

Dodatek do uznanego symulatora programu kosmicznego. Gracze mogą spróbować swoich sił w misjach inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami z historii podboju kosmosu, a także tworzyć własne fabularyzowane scenariusze i dzielić się nimi ze znajomymi.

To jest dodatek do gry Kerbal Space Program.

Symulacje | symulator kosmiczny | kosmiczne | edukacyjne | maszyny i urządzenia | historyczne

PC Windows
Okładka Kerbal Space Program: Making History Expansion (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13marca2018

13marca2018

Steam

Kerbal Space Program: Making History Expansion to przeznaczone na PC rozszerzenie do uznanej gry symulacyjnej Kerbal Space Program, w której gracz zarządza wszelkimi aspektami programu kosmicznego: od projektowania rakiet, promów i lądowników, aż po własnoręczne pilotowanie ich do wyznaczonego celu.

W KSP: MHE studio Squad wprowadziło do gry nowe części i urządzenia do wykorzystania w lotach kosmicznych, interfejs Mission Builder pozwalający na tworzenie scenariuszy dla siebie lub innych graczy, a także History Pack zestaw gotowych misji, zainspirowanych autentycznymi momentami z historii podboju kosmosu.

Mechanika

Dzięki nowemu systemowi Mission Builder gracze mogą tworzyć rozmaite fabularyzowane scenariusze, takie jak lądowania awaryjne czy misje ratunkowe. Twórca scenariusza może ustalać warunki zwycięstwa, planować wydarzenia i zwroty akcji oraz dodawać utrudnienia w rodzaju ograniczonego paliwa czy limitu czasowego. Zaprojektowanymi misjami można się dzielić z członkami społeczności.

Druga ważna część dodatku to tzw. History Pack – zestaw gotowych misji, za których przechodzenie możemy się wziąć od razu. Podczas projektowania zawartych w nim scenariuszy twórcy inspirowali się prawdziwymi wydarzeniami z historii podboju kosmosu. Gdy wykonamy misję, nowy system oceniania podsumowuje nasze dokonania.

Do gry trafiły również nowe kombinezony kosmiczne dla Kerbali oraz nowe części do zamontowania w naszych pojazdach. Sprzęt ten został zainspirowany słynnym wyścigiem kosmicznym pomiędzy USA i ZSRR. Jednym z ważniejszych urządzeń, które trafiło do Kerbal Space Program przy okazji premiery rozszerzenia, jest osobisty spadochron dla Kerbalskich astronautów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.5 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 62,90 PLN

Gry podobne do Kerbal Space Program: Making History Expansion

Klasyfikacja PEGI Kerbal Space Program: Making History Expansion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Kerbal Space Program: Making History Expansion

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5 3.3 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTS 450 / Radeon HD 5770 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows 7/8 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 lub lepsza, 1 GB HDD, Windows Vista

Kerbal Space Program Making History ukaże się w marcu
Kerbal Space Program Making History ukaże się w marcu

wiadomość7 lutego 2018

Studio Squad poinformowało, że zapowiedziany w 2017 roku dodatek Making History do gry Kerbal Space Program ukaże się w połowie marca.

Kerbal Space Program doczeka się pełnoprawnego rozszerzenia, Making History
Kerbal Space Program doczeka się pełnoprawnego rozszerzenia, Making History

wiadomość18 marca 2017

Twórcy Kerbal Space Program zapowiedzieli, że produkcja otrzyma rozszerzenie zatytułowane Making History. Za jego sprawą w grze pojawi się kreator misji oraz historyczne ekspedycje w kosmos.