Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Jurassic World: Aftermath (PC)
OkładkaJurassic World: Aftermath (PC)

Jurassic World: Aftermath PC

Jurassic World: Aftermath jest grą wykorzystującą licencję serii popularnych filmów kinowych Jurassic Park i Jurassic World. Tytuł wykorzystuje technologię wirtualnej rzeczywistości i powstał w studiu Goatsink.

Akcji | FPP | skradanki | dinozaury | horror | filmy | Oculus Rift | przygodowe gry akcji | rzeczywistość wirtualna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jurassic World: Aftermath Premiera PC

17grudnia2020

producent: Coatsink Software wydawca: Oculus Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Jurassic World: Aftermath

Dishonored

Obcy: Izolacja

Amnesia: Rebirth

Jurassic World: Aftermath to produkcja, której akcja rozgrywa się w świecie znanym z filmów z serii Jurassic Park / World (zapoczątkowanej przez głośny film Stevena Spielberga) oraz książek Michaela Crichtona. Gra została opracowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Wcielamy się w niej w człowieka, który poszukuje materiału badawczego na pełnej dinozaurów wyspie Isla Neblar. Tytuł został opracowany przez firmę Goatsink.

Fabuła

Akcja Jurassic World: Aftermath toczy się po wydarzeniach ostatnich filmów kinowych. Wyspa Isla Neblar została opanowana przez dinozaury, a gracz wciela się w człowieka, który powraca na nią, by zebrać ważny materiał badawczy. Niestety, w wyniku katastrofy śmigłowca śmiałek musi poradzić sobie sam w miejscu pełnym niebezpiecznych gadów.

Mechanika

W Jurassic World: Aftermath na świat patrzymy z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka opiera się w głównej mierze na poruszaniu się po lokacjach, zbieraniu przedmiotów oraz ukrywaniu się przed dinozaurami, które chcą nas pożreć (mowa przede wszystkim o tzw. Velociraptorach). Możemy na różne sposoby odwracać uwagę bestii oraz używać sprytu, by je przechytrzyć. Głównym celem zabawy jest przetrwanie oraz odkrycie wątku fabularnego opracowanego przez twórców.

Tryby gry

W Jurassic World: Aftermath możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą rozgrywki jest kampania fabularna.

Kwestie techniczne

Jurassic World: Aftermath posiada dość prostą, trójwymiarową oprawę graficzną. Twórcy zdecydowali się nie stawiać na realizm i zamiast tego sięgnęli po nieco komiksową konwencję (gra wykorzystuje popularną technikę cel-shadingu). Mimo to produkcja dość kompetentnie oddaje atmosferę opuszczonej, niebezpiecznej wyspy.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Jurassic World: Aftermath: 12+