Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiX360
Okładka Joy Ride Turbo (X360)

Joy Ride Turbo X360

Zręcznościowa gra wyścigowa, w której za kierownicami pojazdów zasiadają awatary graczy z New Xbox Experience. Autorzy zaoferowali kolorową grafikę, mocno casualowy model jazdy oraz bogate opcje społecznościowe.

Wyścigi | tytuły ekskluzywne Xbox | Xbox Game Pass

Microsoft Xbox 360
Okładka Joy Ride Turbo (X360)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji X360:

23maja2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Joy Ride Turbo to zręcznościowa gra wyścigowa opracowana przez studio BigPark dla firmy Microsoft. Jest to kontynuacja wydanego w 2010 roku Kinect Joy Ride. Tym razem jednak autorzy zaprojektowali tytuł z myślą o tradycyjnym padzie.

Akcja toczy się w rozległej lokacji Stunt Park. Eksploracja tego miejsca nagradzana jest znajdowaniem ciekawych przedmiotów, w tym części do samochodów, które pozwalają na odblokowanie dostępu do lepszych maszyn. W trakcie wyścigów korzystamy również z uzbrojenia, takiego jak m.in. rakiety, miny czy laski dynamitu. Twórcy nie silili się na realizm i zamiast tego zaoferowali czysto casualowy model jazdy. W rolach kierowców występują awatary samych graczy z New Xbox Experience. Joy Ride Turbo oferuje pokaźny zestaw torów, wśród których znajdziemy zarówno nowe trasy, jak i wybór tych najpopularniejszych z poprzedniej odsłony. Wszystkie lokacje pełne są pomysłowych przeszkód i skoczni, pozwalających na wykonywanie imponujących ewolucji akrobatycznych.

Gra pozwala zasiąść za kierownicą jednego z 42 pojazdów i ścigać się samotnie lub w trybie multiplayer. Jednocześnie bawić się mogą maksymalnie cztery osoby na podzielonym ekranie lub osiem przez Internet. Wśród dostępnych trybów rozgrywki znajdziemy Battle Race, Pro Race oraz Time Trial. Joy Ride Turbo może pochwalić się rozbudowanymi opcjami społecznościowymi, pozwalającymi graczom na łatwe i szybkie organizowanie się w grupy, jak również wymianę doświadczeń oraz przedmiotów. Produkcja jest kolorowa i przypomina kreskówkę, co pasuje do casualowego charakteru rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Wymagania wiekowe Joy Ride Turbo

odpowiednia dla każdego wieku

Games with Gold w listopadzie - m.in. Star Wars i Sherlock Holmes
Games with Gold w listopadzie - m.in. Star Wars i Sherlock Holmes

wiadomość30 października 2019

Znamy listę pozycji, które w listopadzie udostępnione zostaną abonentom Xbox Live Gold. Gracze mogą liczyć na cztery produkcje: Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, The Final Station, Star Wars: Jedi Starfighter oraz Joy Ride Turbo.

Microsoft zapowiadział grę wyścigową Joy Ride Turbo
Microsoft zapowiadział grę wyścigową Joy Ride Turbo

wiadomość29 kwietnia 2012

Microsoft zapowiedział kontynuację gry wyścigowej Kinect Joy Ride. Co ciekawe, tym razem autorzy postawili na sterowanie padem, a nie Kinectem.