Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Identity V (iOS)
OkładkaIdentity V (iOS)

Identity V

Multiplayerowa gra akcji, wzorowana na dostępnym na komputerach osobistych i konsolach Dead by Daylight.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | skradanki | horror

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Identity V Premiera

5lip2018

iOS

11lip2018

AND

producent: NetEase wydawca: NetEase Strona oficjalna

Gry podobne do Identity V

Fortnite

PUBG Mobile

Dead by Daylight Mobile

Identity V to multiplayerowa gra akcji z elementami horroru, opracowana przez firmę NetEase we współpracy z zespołem Behaviour Interactive (autorami dostępnego na komputerach osobistych i konsolach Dead by Daylight). Produkcja powstała z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS i AND.

Fabuła

Głównym bohaterem Identity V jest detektyw próbujący rozwiązać zagadkę tajemniczego zaginięcia pewnej dziewczyny. W poszukiwaniu zaginionej protagonista trafia do opuszczonej rezydencji – przemierzając jej kolejne pomieszczenia, kolekcjonuje strzępki informacji na temat wydarzeń, jakie miały tu miejsce w przeszłości; gracz może ujrzeć je na własne oczy, wcielając się w jednego z kilku zabójców bądź wchodząc w rolę jednej z uciekających przed nimi ofiar.

Mechanika

W wydanym na platformę iOS i AND Identity V akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Filarem gry jest asymetryczny tryb multiplayer. W zmaganiach bierze udział maksymalnie piątka graczy – jeden wciela się w oprawcę, natomiast pozostali przejmują kontrolę nad jego ofiarami. Podczas gdy celem nieszczęśników jest odkrycie haseł pozwalających na ucieczkę z terenu posiadłości, prześladowcy muszą za wszelką cenę im to uniemożliwić.

Lista łowców obejmuje byłego właściciela fabryki, cyrkowego klauna, artystę przypominającego legendarnego Slendermana oraz przerażającego strażnika lasu; wśród uciekających przed nimi nieszczęśników można z kolei znaleźć ogrodnika, prawnika, pielęgniarkę, złodzieja czy choćby żołnierza. Niezależnie od tego, po której stronie barykady stoimy, realizację powierzonych nam zadań umożliwiają unikalne zdolności, jakimi dysponują poszczególne postacie; zwiększają one szanse na przetrwanie każdej z ofiar, bądź ułatwiają polowanie zabójcom.

Kwestie techniczne

Trójwymiarową grafikę gry Identity V utrzymano w stylistyce budzącej skojarzenia z dziełami Tima Burtona, a także okraszono ponurą kolorystyką, która wespół z klimatycznym soundtrackiem buduje atmosferę grozy. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym w mikropłatnościami (free-to-play).

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-5  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Identity V: 12+

Identity V Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS