Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Last Battleground: Survival (AND)

Last Battleground: Survival

Multiplayerowa strzelanina TPP, oparta na zasadach battle royale. Kilkudziesięciu graczy trafia na rozległą wyspę, na której walczy o przetrwanie, zdobywając coraz potężniejszy arsenał i gadżety – wygrywa osoba, która jako ostatnia utrzyma się przy życiu.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | multiplayer | Battle Royale

Okładka Last Battleground: Survival (AND)

producent: Elex

wydawca: Elex

data premiery gry:

anulowana

iOS

29wrz2017

AND

Last Battleground: Survival to multiplayerowa strzelanina TPP, opracowana przez studio Elex Technology. Tytuł powstał z myślą o mobilnym systemie AND i iOS, gdzie jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Mechanika

Bezpośrednim źródłem inspiracji dla Last Battleground: Survival była gra Playerunknown's Battlegrounds, znana pecetowym i konsolowym graczom. Filarem gry są zatem zmagania kilkudziesięciu osób, oparte na zasadach battle royale. W trakcie zabawy lądujemy na rozległej wyspie, gdzie walczymy o przetrwanie, eliminując oponentów stających nam na drodze – wygrywa osoba, która jako ostatnia utrzyma się przy życiu. Warto przy tym zauważyć, że rozgrywkę rozpoczynamy kompletnie bezbronni i pozbawieni jakichkolwiek zasobów (takich jak na przykład apteczki czy amunicja), z kolei tempo starć skutecznie zwiększa fakt, że pole walki stopniowo się kurczy, co nieuchronnie prowadzi do coraz częstszych konfrontacji z nieprzyjaciółmi.

Kwestie techniczne

Wydane na platformę AND i iOS Last Battleground: Survival posiada trójwymiarową grafikę przyzwoitej jakości. Pomimo że pod względem oprawy audiowizualnej opisywany tytuł nie może się równać z wyżej wspomnianym pierwowzorem, zważywszy na rozmiary wirtualnej areny można przymknąć oko na niedostatki graficzne, których część jest maskowana przez niewielki ekran smartfona lub tabletu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Last Battleground: Survival

12+

Wymagania sprzętowe Last Battleground: Survival

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

AND
iOS