Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOS
Okładka Hero Emblems (iOS)
OkładkaHero Emblems (iOS)

Hero Emblems iOS

Udane połączenie RPG-a i gry logicznej typu match-3. Akcja toczy się w typowej krainie fantasy, której grozi zagłada. Sytuację może uratować jedynie czterech śmiałków, przejmujących schedę po dawnych herosach dbających o ład i porządek.

Logiczne | fantasy | elementy RPG | manga i anime | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hero Emblems Premiera iOS

7stycznia2015

producent: HeatPot Games wydawca: Chun Lung Kuo Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Hero Emblems to hybryda łącząca gatunek RPG z elementami gier logicznych typu match-3. Tytuł dedykowany urządzeniom mobilnym z iOS opracowało dwuosobowe studio HeatPot Games z Tajwanu.

Akcja gry osadzona została w standardowej krainie fantasy, której zagraża inwazja sił ciemności. Tysiąc lat wcześniej Bóg Zła podbił królestwo Shayara, a jego panowanie zakończyło się dopiero wraz z pojawieniem się czterech bohaterów. Każdy z nich dysponował jednym z czterech herbów – magicznych artefaktów o niezwykłej mocy. Gdy zaczyna się kampania Bóg Zła ponownie zaczyna się budzić i gracze będą musieli pokierować czwórką bohaterów mających zastąpić dawnych herosów.

Zabawa w Hero Emblems polega głównie na toczeniu turowych pojedynków, w których nasza drużyna musi pokonać grupę wrogów lub jednego z bossów. Sterowanie odbywa się za pomocą manipulowania planszą zapełnioną 56 różnorodnymi symbolami. Naszym zadaniem jest łączenie ich w kombinacje minimum trzech tego samego typu. W ten sposób wyprowadzamy konkretne ataki oraz ich kombinacje, aktywujemy techniki obronne i umiejętności specjalne oraz leczymy bohaterów. Galeria przeciwników jest obszerna i każdy typ ma własne słabe strony, które należy wykorzystywać planując strategię na każda bitwę. Poza walką zajmujemy się także zwiedzaniem świata, rozmawianiem z postaciami niezależnymi oraz ulepszaniem statystyk za sprawą dokupywania kolejnych herbów czy umiejętności.

Ostatnia modyfikacja 14 stycznia 2015

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Hero Emblems: 12+