Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDWPiOS
Okładka Evolve: Hunters Quest (AND)

Evolve: Hunters Quest

Gra logiczna typu match-3 z elementami bitewnymi, wydana w modelu darmowym z mikropłatnościami. W produkcji studia 2K Games trafiamy do rzeczywistości znanej doskonale z pecetowo-konsolowej strzelanki Evolve.

Logiczne | science fiction | zagraj za darmo | elementy RPG | połącz trzy elementy

Okładka Evolve: Hunters Quest (AND)

data premiery gry:

29sty2015

iOS AND WP

Evolve: Hunters Quest to gra logiczna stanowiąca produkcję poboczną w stosunku do konsolowej i pecetowej strzelanki Evolve. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało go wewnętrzne studio deweloperskie firmy 2K Games. Produkcja ukazała się m.in. na urządzeniach mobilnych z Androidem na pokładzie.

Tytuł jest przedstawicielem popularnego gatunku gier logicznych typu match-3 wzbogaconych elementami bitewnymi. Gracz obejmuje dowództwo nad niewielką grupą futurystycznych myśliwych polujących na bestie żerujące na obcej planecie. Sama walka odbywa się na ekranie pokrytym siatką z 56 pól, na które wrzucane są różne symbole. Naszym zadaniem jest tworzenie kombinacji minimum trzech tego samego typu.

Jednocześnie górę ekranu zajmuje okienko, na którym wyświetlany jest trójwymiarowy podgląd pola bitwy. Z tym wszystkim zespolony jest system RPG, w ramach którego gromadzimy punkty doświadczenia, służące do awansowania myśliwych na kolejne poziomy, zapewniające dostęp do coraz potężniejszych umiejętności.

W sumie kampania składa się z ponad stu poziomów, więc zabawy jest całkiem sporo. Dodatkową atrakcją jest możliwość zintegrowania gry z konsolowym i pecetowym Evolve. Dzięki temu sukcesy odnoszone na ekranach dotykowych zapewniają sporo przydatnych ułatwień i bonusowych punktów doświadczenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Evolve: Hunters Quest

Wymagania wiekowe Evolve: Hunters Quest

16+

Wymagania sprzętowe Evolve: Hunters Quest

Apple iOS

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Android

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Windows Phone

Windows Phone

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Evolve: Hunters Quest – mobilna gra logiczna trafiła na iOS i Androida
Evolve: Hunters Quest – mobilna gra logiczna trafiła na iOS i Androida

wiadomość1 lutego 2015

Na iOS i Androida trafiła gra logiczna Evolve: Hunters Quest. Została ona zintegrowana z nadchodzącą konsolową i pecetową strzelanką Evolve, pozwalając na zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia.

iOS
AND
WP