Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneXONEPC
Okładka Halo Wars 2: Awakening the Nightmare (XONE)
OkładkaHalo Wars 2: Awakening the Nightmare (XONE)

Halo Wars 2: Awakening the Nightmare

Duży dodatek DLC do osadzonej w realiach science fiction strategii czasu rzeczywistego Halo Wars 2, powstałej we współpracy studia 343 Industries z ekipą Creative Assembly.

To jest dodatek do gry Halo Wars 2.

Strategiczne | science fiction | RTS

Halo Wars 2: Awakening the Nightmare Premiera

26wrz2017

PC XONE

Gry podobne do Halo Wars 2: Awakening the Nightmare

Iron Harvest

Halo Wars 2

Ancestors Legacy

Awakening the Nightmare to rozszerzenie do gry strategicznej Halo Wars 2 na platformę PC i XONE. Tytuł wymaga do działania podstawowej wersji produkcji i został stworzony przez zespoły Creative Assembly oraz 343 Industries.

Fabuła

Główną atrakcją dodatku Awakening the Nightmare jest rozgrywająca się kilka miesięcy po wydarzeniach ukazanych w Halo Wars 2 nowa kampania fabularna. Poznajemy w niej losy Banished walczących o przetrwanie z Flood. Oprócz szeregu misji czekających na wykonanie, zatroszczono się też o filmiki przerywnikowe, których wykonanie zlecono firmie Blur Studio.

Mechanika

Założenia rozgrywki pozostały identyczne jak w podstawce. Oprócz kampanii fabularnej, w Awakening the Nightmare wprowadzono dwóch dowódców oraz tyle samo nowych map do multiplayera. Co ciekawe, lokacje zostały też udostępnione za darmo wszystkich posiadaczom Halo Wars 2. Ponadto pojawił się kooperacyjny tryb Terminus Firefight, w którym maksymalnie trzech graczy buduje bazy i tworzy armię, by móc odpierać ataki wrogów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Halo Wars 2: Awakening the Nightmare

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PC
XONE