Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPSP
Okładka God Eater (PSP)
OkładkaGod Eater (PSP)

God Eater PSP

Dynamiczna gra akcji z elementami RPG od firmy Namco Bandai, stworzona z myślą o konsoli PlayStation Portable. God Eater toczy się w antyutopijnej, bliżej nieokreślonej przyszłości.

RPG | TPP | science fiction | postapokalipsa | kooperacja | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

God Eater Premiera PSP

2kwietnia2010

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

God Eater to dynamiczna gra akcji z elementami RPG autorstwa firmy Namco Bandai, skierowana do użytkowników konsoli przenośnej PSP, a jednocześnie fanów produkcji w rodzaju Monster Hunter. Sama zresztą bardzo przypomina dzieło Capcomu, w rolach głównych obsadzając potężne potwory i przenosząc akcję w bardziej industrialne środowisko.

Rozgrywka toczy się w antyutopijnej, bliżej nieokreślonej przyszłości. Zostajemy rzuceni w sam środek konfliktu pomiędzy boskimi stworzeniami zwanymi Aragami, które niespodziewanie zdecydowały się zaatakować planetę oraz grupą osobników znanych jako God Eaters – jedynymi ludźmi zdolnymi przeciwstawić się najeźdźcom. Wcielamy się w jednego z nich (drużyna może liczyć maksymalnie 4 wojowników), a naszym zadaniem jest oczywiście pokonanie Aragami. Do dyspozycji oddano nam całkiem spory arsenał broni określanych jako Deus ex Machina. W dowolnym momencie możemy ją przekształcać w ostrze, pistolet czy też specjalną formę. Szczególnie ta ostatnia zasługuje na większą uwagę, ponieważ umożliwia wyssanie energii życiowej z przeciwnika i przykładowo wzmocnienie własnych osłon czy też wykorzystanie umiejętności i specjalnych ataków Aragami przeciwko nim samym.

Twórcy przygotowali ponad 100 poziomów oraz sporo typów przeciwników, występujących w różnych częściach globu i charakteryzujących się zróżnicowanymi mocnymi i słabymi stronami. Dodać należy, iż prowadzona przez nas postać jest w pełni personalizowana – dzięki takiemu zabiegowi jeszcze bardziej możemy identyfikować się z bohaterem gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe God Eater: 12+