Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPSP
Okładka God Eater (PSP)

God Eater PSP

Dynamiczna gra akcji z elementami RPG od firmy Namco Bandai, stworzona z myślą o konsoli PlayStation Portable. God Eater toczy się w antyutopijnej, bliżej nieokreślonej przyszłości.

RPG | TPP | science fiction | postapokalipsa | multiplayer | kooperacja | jRPG | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka God Eater (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

2kwietnia2010

God Eater to dynamiczna gra akcji z elementami RPG autorstwa firmy Namco Bandai, skierowana do użytkowników konsoli przenośnej PSP, a jednocześnie fanów produkcji w rodzaju Monster Hunter. Sama zresztą bardzo przypomina dzieło Capcomu, w rolach głównych obsadzając potężne potwory i przenosząc akcję w bardziej industrialne środowisko.

Rozgrywka toczy się w antyutopijnej, bliżej nieokreślonej przyszłości. Zostajemy rzuceni w sam środek konfliktu pomiędzy boskimi stworzeniami zwanymi Aragami, które niespodziewanie zdecydowały się zaatakować planetę oraz grupą osobników znanych jako God Eaters – jedynymi ludźmi zdolnymi przeciwstawić się najeźdźcom. Wcielamy się w jednego z nich (drużyna może liczyć maksymalnie 4 wojowników), a naszym zadaniem jest oczywiście pokonanie Aragami. Do dyspozycji oddano nam całkiem spory arsenał broni określanych jako Deus ex Machina. W dowolnym momencie możemy ją przekształcać w ostrze, pistolet czy też specjalną formę. Szczególnie ta ostatnia zasługuje na większą uwagę, ponieważ umożliwia wyssanie energii życiowej z przeciwnika i przykładowo wzmocnienie własnych osłon czy też wykorzystanie umiejętności i specjalnych ataków Aragami przeciwko nim samym.

Twórcy przygotowali ponad 100 poziomów oraz sporo typów przeciwników, występujących w różnych częściach globu i charakteryzujących się zróżnicowanymi mocnymi i słabymi stronami. Dodać należy, iż prowadzona przez nas postać jest w pełni personalizowana – dzięki takiemu zabiegowi jeszcze bardziej możemy identyfikować się z bohaterem gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,2 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.3 / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe God Eater

12+

Zapowiedziano God Eater 2 - kontynuację gry akcji w stylu Monster Hunter

wiadomość15 września 2011

Posiadacze PSP w przyszłym roku dostaną ciekawie zapowiadającą się produkcję od studia Namco Bandai. Deweloper zapowiedział bowiem God Eater 2 - kontynuację gry akcji, w której zasady rozgrywki przypominają popularną serię Monster Hunter.

Namco Bandai w dalszym ciągu na minusie
Namco Bandai w dalszym ciągu na minusie

wiadomość6 sierpnia 2010

Japoński wydawca Namco Bandai podzielił się szczegółami z najnowszego raportu finansowego, obejmującego pierwszy kwartał 2011 roku fiskalnego (zakończony 30 czerwca).

Pierwsza połowa tego roku w Japonii należała do New Super Mario Bros. Wii
Pierwsza połowa tego roku w Japonii należała do New Super Mario Bros. Wii

wiadomość15 lipca 2010

Famitsu, czyli największy japoński magazyn dla graczy opublikował zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Kraju Kwitnącej Wiśni w pierwszej połowie tego roku.

Wieści ze świata (Dawn of War II, StarCraft II, Quake III Arena) 2/07/09
Wieści ze świata (Dawn of War II, StarCraft II, Quake III Arena) 2/07/09

wiadomość2 lipca 2009

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: God Eater od Namco Bandai, opóźnienie beta-testów aktualizacji Dawn of War II, premiera Kodu, nowe rozszerzenia do EVE Online, brytyjska cena DJ Hero, zapowiedź DLC do SOCOM: Confrontation i inne. Zapraszamy do lektury.