Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord (PC)

Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord PC

Samodzielny dodatek do gry platformowej Giana Sisters: Twisted Dreams wydanej pod koniec 2012 roku, wskrzeszającej legendę klasycznej zręcznościówki The Great Giana Sisters.

To jest dodatek do gry Giana Sisters: Twisted Dreams.

Zręcznościowe | platformówki | crowdfunding | indie | 2.5D

PC Windows
Okładka Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

26września2013

Rise of the Owlverlord to samodzielny dodatek do gry zręcznościowej Giana Sisters: Twisted Dreams, stworzonej przez doświadczonych designerów z niezależnego niemieckiego studia Black Forest Games. Produkcja jest próbą wskrzeszenia legendy kultowej, wzorowanej na Super Mario Bros platformówki z 1987 roku, rozgrywającej się w fantastycznym śnie dwóch sióstr: Giany i Marii.

W zamyśle autorów Project Giana (bo tak nazwano grę na wczesnym etapie produkcji) nie miał być jedynie zwykłym remakiem. Wykorzystując ogólną koncepcję pierwowzoru, programiści dokonali wielu znaczących zmian w mechanice gry, które nadały jej zupełnie nowy charakter. Najważniejszą nowością było zrezygnowanie z postaci dwóch sióstr na rzecz jednej, Giany, której dwoista natura pozwalała przeobrażać się z zagubionej we śnie dziewczynki w punkową buntowniczkę i odwrotnie. Wraz z przemianą bohaterki przenosimy się z grzecznego, cukierkowego świata do jego koszmarnego odpowiednika, w każdym z nich wykorzystując swe specyficzne zdolności.

Rise of the Owlverlord rozbudowuje grę podstawową o 7 nowych poziomów, kolejnego bossa, level instruktażowy i zupełnie nową historię. Oprawa graficzna pod względem stylistyki pozostała bez zmian, za to w warstwie muzycznej otrzymujemy zupełnie nowe utwory autorstwa Chrisa Hülsbecka i zespołu Machinae Supremacy. Nie zapomniano też o nowych osiągnięciach Steam oraz pełnym wsparciu kontrolerów. Dodatek pozwoli nam miło spędzić kolejne kilkadziesiąt minut z Giana Sisters: Twisted Dreams.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord

Wymagania wiekowe Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Giana Sisters: Twisted Dreams - Rise of the Owlverlord

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.66 GHz
  • 2 GB RAM (3 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • Windows XP (SP3)/Vista/7