Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiANDiOS
Okładka Gangstar New Orleans (AND)
OkładkaGangstar New Orleans (AND)

Gangstar New Orleans

Gra akcji z otwartym światem, opracowana przez studio Gameloft. Zgodnie z tytułem, Gangstar New Orleans zabiera gracza w podróż do Nowego Orleanu, roztaczając przed nim wizję podboju lokalnego przestępczego półświatka.

Akcji | TPP | gangsterskie | sandbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gangstar New Orleans Premiera

30mar2017

iOS AND

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Gangstar New Orleans to wydana na system AND i iOS mobilna gra akcji z otwartym światem. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami, a opracowało ją studio Gameloft, czyli ten sam zespół, który stał za wszystkimi poprzednimi odsłonami serii Gangstar.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, akcja gry przenosi nas do Nowego Orleanu. Wcielamy się w początkującego gangstera, którego ambicją jest przejęcie kontroli nad całą działalnością przestępczą w mieście. Okazja do tego nadarza się wyśmienita, gdyż historia rozpoczyna się w momencie aresztowania przywódców pięciu największych lokalnych gangów. Pozbawiony bossów półświatek ogarnia chaos, a my postanawiamy go wykorzystać do własnych celów.

Mechanika

Wydane na system AND i iOS Gangstar New Orleans oferuje obszerną kampanię osadzoną w dużym otwartym świecie. W jej trakcie wykonujemy zarówno zadania fabularne, popychające naprzód główny wątek, jak i bawimy się w opcjonalne misje poboczne.

Rozpoczynając rozgrywkę, tworzymy własnego bohatera za pomocą oferującego dużą swobodę generatora postaci. Potem wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami gangstera, a po mieście poruszamy się zarówno pieszo, jak i przy wykorzystaniu wielu różnych pojazdów.

Autorzy nie zapomnieli o systemie rozwoju, pozwalającym ulepszać uzbrojenie, maszyny oraz samego bohatera. Produkcja została zaprojektowana tak, aby gracze mieli wolną rękę przy wyborze metod realizacji zadań, więc każdy może dopasować postać oraz jej wyposażenie do indywidualnego stylu rozgrywki.

W porównaniu z poprzednimi odsłonami, największą nowością jest wprowadzenie tzw. wojen o terytoria. W ich ramach gracze mają możliwości przejmowania kontroli nad sekcjami miasta, co przynosi im liczne korzyści, w tym zwłaszcza regularne dostawy surowców potrzebnych do konstruowania nowych przedmiotów i ulepszania już posiadanych. Możemy napadać na terytoria innych gangów w celu poszerzania własnej strefy wpływów, ale jednocześnie na nasze barki spada konieczność obrony swej domeny przed atakami konkurencji.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Gangstar New Orleans: 18+

Gangstar New Orleans Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND