Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSSwitchAND
Okładka Galaxy on Fire 3: Manticore (iOS)
OkładkaGalaxy on Fire 3: Manticore (iOS)

Galaxy on Fire 3: Manticore

Manticore: Galaxy on Fire

Kolejna pełnoprawna odsłona popularnej serii kosmicznych strzelanin, rozwijanej przez studio Fishlabs Entertainment. Pod względem mechaniki, produkcja nie wprowadza żadnych rewolucyjnych rozwiązań i pod wieloma względami jest bardzo podobna do swych poprzedniczek.

Akcji | TPP | science fiction | zagraj za darmo | kosmiczne | statki kosmiczne | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Galaxy on Fire 3: Manticore Premiera

8gru2016

iOS

18maj2017

AND

19kwi2018

Switch

Gry podobne do Galaxy on Fire 3: Manticore

Boom Beach

Haegemonia: Legions of Iron

Redout: Space Assault

Galaxy on Fire 3: Manticore na platformę AND, Switch i iOS to jedna z odsłon zapoczątkowanej w 2006 roku serii Galaxy on Fire. Tytuł został poprzedzony prequelem w postaci gry Galaxy on Fire 3: Manticore – Rising, która ukazała się tylko na Apple TV. Projekt stworzyło studio Deep Silver FISHLABS, które współpracowało przy Sacred Legends, wyprodukowało Galaxy on Fire 2 oraz kilka innych tytułów.

Mechanika

Przy produkcji Galaxy on Fire 3: Manticore deweloperzy nie silili się, by wymyślić koło na nowo i stworzyli produkcję pod wieloma względami bardzo podobną do poprzedniczek. Jest to więc przede wszystkim trójwymiarowa kosmiczna strzelanina, w której tym razem trafiamy do sektora Neox, gdzie rozpoczynamy pracę jako łowca nagród. Polega ona na wykonywaniu kolejnych zadań, za które jesteśmy oczywiście sowicie nagradzani. Zabawa jest zręcznościowa i sprowadza się do umiejętnego kontrolowania posiadanego statku kosmicznego. Naturalnie używamy też rozmaitych broni i gadżetów obronnych do walki z napastnikami. Rozgrywka, podobnie jak i udostępniony obszar, daje dużo swobody, więc podczas zabawy możemy wykonywać misje poboczne, docierać do celów z dowolnych kierunków itd.

Kwestie techniczne

Seria Galaxy on Fire od samego początku wyróżniała się wysokiej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną. Podobnie jest z Galaxy on Fire 3: Manticore na platformę AND, Switch i iOS, które robi spore wrażenie zastosowanymi efektami, animacją czy wyglądem maszyn.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Galaxy on Fire 3: Manticore: 12+

iOS
AND
Switch