Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Futurama: Worlds of Tomorrow (iOS)
OkładkaFuturama: Worlds of Tomorrow (iOS)

Futurama: Worlds of Tomorrow

Adaptacja popularnej serii kreskówek dla dorosłych zatytułowanej Futurama, opracowana przez studio Jam City we współpracy z Davidem X. Cohenem i Mattem Groeningiem – autorami scenariuszy animowanego pierwowzoru. Gracz wciela się w Philipa J.

Strategiczne | science fiction | ekonomiczne | seriale animowane | humorystyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Futurama: Worlds of Tomorrow Premiera

29cze2017

iOS AND

producent: Jam City wydawca: TinyCo Strona oficjalna

Gry podobne do Futurama: Worlds of Tomorrow

City Island 3

The Simpsons: Tapped Out

Family Guy The Quest for Stuff

Futurama: Worlds of Tomorrow to wydana na mobilny system AND i iOS strategia utrzymana w klimacie komediowego science fiction. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało go studio Jam City.

Fabuła

Zgodnie z tytułem, produkcja bazuje na popularnej serii kreskówek dla dorosłych Futurama. Tak jak animowany pierwowzór, opowiada historię dostawcy pizzy z Nowego Jorku imieniem Philip J. Fry, który przypadkowo zostaje zamrożony w komorze kriogenicznej w 1999 roku i budzi równo 1000 lat później.

Fabułę gry opracowali David X. Cohen oraz Matt Groening, którzy odpowiadali za scenariusze kreskówki. Dzięki temu Futurama: Worlds of Tomorrow oferuje ten sam zakręcony, komediowy klimat i doskonałe żarty, za które fani pokochali pierwowzór.

Mechanika

Pod względem mechaniki wydane na platformę AND i iOS Futurama: Worlds of Tomorrow stanowi połączenie wielu różnych gatunków. Podczas zabawy zajmujemy się budową futurystycznego Nowego Jorku w stylu znanym ze strategii ekonomicznych. Konieczne jest więc gromadzenie surowców, konstruowanie budynków i zarządzenie budżetem. Ponadto kluczową rolę odgrywa kolekcjonowanie postaci znanych z telewizyjnego pierwowzoru. Wszystkich bohaterów można rozwijać, zwiększając ich statystyki i odblokowując nowe umiejętności.

Jednocześnie gracze mają także możliwość eksplorowania galaktyki na pokładzie własnego statku kosmicznego. W trakcie tych wypraw pojawiają się zręcznościowe sekcje kosmiczne wzorowane na starych strzelankach. Nie brakuje także misji, podczas których musimy opuścić pokład i udać się np. na eksplorację obcych planet. W trakcie takich przygód często trafiają się rozgrywane w systemie turowym bitwy.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Futurama: Worlds of Tomorrow: 12+

iOS
AND