Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Family Guy The Quest for Stuff (iOS)
OkładkaFamily Guy The Quest for Stuff (iOS)

Family Guy The Quest for Stuff

Mobilna adaptacja popularnego serialu animowanego Family Guy. Studio TinyCo zaproponowało graczom hybrydę strategii turowej i symulacji z elementami przygodowymi, pełną typowego humoru i cieszącą oczy szatą graficzną inspirowaną kultową kreskówką.

Strategiczne | seriale animowane | humorystyczne | elementy przygodowe | budowa miasta

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Family Guy The Quest for Stuff Premiera

9kwi2014

AND

10kwi2014

iOS

producent: TinyCo wydawca: TinyCo Strona oficjalna

Gry podobne do Family Guy The Quest for Stuff

SimCity BuildIt

City Island

City Island 3

Family Guy The Quest for Stuff to pełne humoru połączenie strategii ekonomicznej, symulatora miasta i przygodówki. Produkcję, bazującą na popularnej kreskówce Family Guy, zaprojektowało studio TinyCo, znane z gier Spellstorm oraz Tiny Village. Tytuł powstał z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem AND i iOS i został udostępniony w modelu free-to-play z mikropłatnościami.

Fabuła

Akcja Family Guy The Quest for Stuff rozpoczyna się w momencie, gdy w wyniku kolejnej bójki Petera Griffina z gigantycznym kurczakiem dochodzi do unicestwienia miasta Quahog. Gracz staje wówczas przed zadaniem odbudowania miejscowości znanej z serialu animowanego. Co ważne, dokonuje tego wedle własnego uznania, samodzielnie dbając o rozmieszczenie charakterystycznych budynków, dekoracji i wreszcie domów głównych bohaterów.

Mechanika

Aspekt symulacyjny, tak typowy dla strategii ekonomicznym i gier, w których zajmujemy się budową miast, nie jest jedynym elementem rozgrywki. W miarę jak Quahog odradza się, gracz uzyskuje możliwość wysyłania słynnych bohaterów na różne, często absurdalne misje. Poza tym od czasu do czasu staje przed koniecznością wyzwolenia miasta od wrogich najeźdźców, w tym piratów oraz temperamentnych kurczaków.

Kwestie techniczne

Pod względem wizualnym całość nie odbiega od kreskówkowego oryginału, więc fani z pewnością będą zadowoleni. Tym bardziej, że w grze nie brakuje scen humorystycznych charakterystycznych dla kultowego serialu, uzupełnionych o klasyczne, jak i zupełnie nowe animacje, przygotowane przy współudziale twórców serialu. Miłośnikom przygód Petera Griffina do gustu przypadnie także sięgnięcie po oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Ostatnia modyfikacja 7 października 2015

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Family Guy The Quest for Stuff: 18+

Family Guy The Quest for Stuff Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS