Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweSwitchANDPCiOS
Okładka Football Manager Touch 2021 (Switch)
OkładkaFootball Manager Touch 2021 (Switch)

Football Manager Touch 2021

FMT21 | Football Manager 2021 Touch

Football Manager Touch 2021 jest uproszczoną wersją menadżera piłkarskiego Football Manager 2021, która może zainteresować graczy preferujących nieco mniej skomplikowane i czasochłonne produkcje. Tytuł został opracowany przez studio Sports Interactive.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Football Manager Touch 2021 Premiera

1gru2020

AND iOS PC

14gru2020

Switch

Gry podobne do Football Manager Touch 2021

FIFA 20

FIFA 19

Football Drama

Football Manager Touch 2021 to kolejna odsłona cyklu uproszczonych menadżerów piłkarskich Football Manager. Tytuł stanowi swoiste uzupełnienie pełnoprawnych wydań na komputery i konsole marki Xbox. Za jego stworzenie odpowiada studio Sports Interactive, które opracowało również główną grę.

Mechanika

W Football Manager Touch 2021 wcielamy się w menadżera drużyny piłkarskiej. Naszym zadaniem jest zarządzanie różnymi aspektami działalności zespołu, takimi jak transfery zawodników, treningi czy taktyka na poszczególne spotkania.

W porównaniu do pełnoprawnej odsłony serii – Football Manager 2021 – rozgrywka w FMT21 została uproszczona niemal w każdym obszarze. Przykładowo nie zajmujemy się finansami czy relacjami z mediami. Dzięki temu zabawa zajmuje zdecydowanie mniej czasu i jest idealna dla osób, które nie są w stanie poświęcić na grę wielu godzin. Równocześnie tytuł zachowuje wystarczający poziom skomplikowania, by sprawiać satysfakcję fanom piłki nożnej. Mamy tu też znaną z Football Manager 2021 listę licencjonowanych zespołów i piłkarzy.

Twórcy Football Manager Touch 2021 zadbali o szereg udogodnień, takich jak możliwość „przewijania” spotkań i przechodzenia od razu do podsumowujących je statystyk.

Tryby gry

W Football Manager Touch 2021 możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą zabawy jest tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Football Manager Touch 2021 prezentuje poziom typowy dla gatunku – składa się na nią głównie interfejs pełen różnego rodzaju tabel i statystyk.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Football Manager Touch 2021: Odpowiednia dla każdego wieku.

Football Manager Touch 2021 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon 64 1.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • Windows 7(SP1)/8/8.1/10 64-bit
Switch
AND
iOS
PC