Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDPCSwitchiOS
Okładka Football Manager Touch 2021 (AND)

Football Manager Touch 2021

FMT21 | Football Manager 2021 Touch

Football Manager Touch 2021 jest uproszczoną wersją menadżera piłkarskiego Football Manager 2021, która może zainteresować graczy preferujących nieco mniej skomplikowane i czasochłonne produkcje. Tytuł został opracowany przez studio Sports Interactive.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Okładka Football Manager Touch 2021 (AND)

data premiery gry:

1gru2020za 5dni

AND iOS PC

gru2020

Switch

Football Manager Touch 2021 to kolejna odsłona cyklu uproszczonych menadżerów piłkarskich Football Manager. Tytuł stanowi swoiste uzupełnienie pełnoprawnych wydań na komputery i konsole marki Xbox. Za jego stworzenie odpowiada studio Sports Interactive, które opracowało również główną grę.

Mechanika

W Football Manager Touch 2021 wcielamy się w menadżera drużyny piłkarskiej. Naszym zadaniem jest zarządzanie różnymi aspektami działalności zespołu, takimi jak transfery zawodników, treningi czy taktyka na poszczególne spotkania.

W porównaniu do pełnoprawnej odsłony serii – Football Manager 2021 – rozgrywka w FMT21 została uproszczona niemal w każdym obszarze. Przykładowo nie zajmujemy się finansami czy relacjami z mediami. Dzięki temu zabawa zajmuje zdecydowanie mniej czasu i jest idealna dla osób, które nie są w stanie poświęcić na grę wielu godzin. Równocześnie tytuł zachowuje wystarczający poziom skomplikowania, by sprawiać satysfakcję fanom piłki nożnej. Mamy tu też znaną z Football Manager 2021 listę licencjonowanych zespołów i piłkarzy.

Twórcy Football Manager Touch 2021 zadbali o szereg udogodnień, takich jak możliwość „przewijania” spotkań i przechodzenia od razu do podsumowujących je statystyk.

Tryby gry

W Football Manager Touch 2021 możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą zabawy jest tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna Football Manager Touch 2021 prezentuje poziom typowy dla gatunku – składa się na nią głównie interfejs pełen różnego rodzaju tabel i statystyk.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Football Manager Touch 2021

Wymagania wiekowe Football Manager Touch 2021

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Football Manager Touch 2021

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo 1.8 GHz / AMD Athlon 64 1.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • Windows 7(SP1)/8/8.1/10 64-bit
Switch
AND
iOS
PC