Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Football Manager Mobile 2021 (AND)
OkładkaFootball Manager Mobile 2021 (AND)

Football Manager Mobile 2021

Football Manager 2021 Mobile

Football Manager Mobile 2021 jest mobilną odsłoną znanego cyklu sportowego Football Manager, w którym wcielamy się w menadżera drużyny piłkarskiej. Produkcja została opracowana przez studio Sports Interactive.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Mobile 2021 Premiera

24lis2020

AND iOS

Gry podobne do Football Manager Mobile 2021

FIFA Mobile

New Star Manager

Championship Manager 17

Football Manager Mobile 2021 to nowa część podserii menadżerów piłkarskich Football Manager, dedykowanej urządzeniom mobilnym. Tytuł charakteryzuje się zauważalnie uproszczoną rozgrywką i oprawą graficzną. Za jego stworzenie odpowiada studio Sports Interactive – autorzy głównej odsłony.

Mechanika

W Football Manager Mobile 2021 pełnimy rolę menadżera klubu piłkarskiego. Zarządzamy zespołem i podejmujemy przeróżne decyzje dotyczące jego działalności – mowa m.in o transferach zawodników, rekrutowaniu młodych sportowców, taktyce na mecze czy planowaniu treningów.

W porównaniu z główną odsłoną cyklu – Football Manager 2021 – rozgrywka została uproszczona w taki sposób, by produkcja lepiej nadawała się do krótszych sesji, np. w czasie przejazdu autobusem czy przerwy na lunch. Interfejs gry został zaprojektowany w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystywać ekran telefonu.

Tryby gry

W Football Manager Mobile 2021 możemy grać wyłącznie samotnie. Podstawą zabawy jest tryb dla pojedynczego gracza.

Kwestie techniczne

Football Manager Mobile 2021 posiada dwuwymiarową oprawę graficzną, na którą składają się przede wszystkim interfejs oraz różnego rodzaju tabele.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Football Manager Mobile 2021: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS