Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka FIFA Soccer: Prime Stars (AND)
OkładkaFIFA Soccer: Prime Stars (AND)

FIFA Soccer: Prime Stars

Opracowany z myślą o urządzeniach mobilnych piłkarski menadżer z elementami RPG, stanowiący poboczną odsłonę popularnej serii FIFA firmy Electronic Arts.

Sportowe | zagraj za darmo | piłka nożna | manager piłkarski

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FIFA Soccer: Prime Stars Premiera

anulowana

iOS AND

Gry podobne do FIFA Soccer: Prime Stars

FIFA 14

PES Club Manager

New Star Soccer

FIFA Soccer: Prime Stars to wydany na platformę AND i iOS piłkarski manager wzbogacony elementami RPG. Grę opracowała firma Electronic Ars i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Mechanika

Gra mocno odbiega od wcześniejszych mobilnych odsłon cyklu. Na pierwszy rzut oka można uznać, że jest to typowy sportowy manager, ale w przypadku wydanego na platformę AND i iOS FIFA Soccer: Prime Stars mechanika tego gatunku została mocno uproszczona i dorzucono do niej masę elementów RPG. W rezultacie otrzymaliśmy produkcję, w której zabawa sprowadza się tak naprawdę do gromadzenia i rozwijania zawodników, a wszystko inne odgrywa rolę trzeciorzędną.

Tworzenie wymarzonej drużyny zaczynamy od werbowania piłkarzy. Potem musimy przeprowadzać ich przez sesje treningowe, które pozwalają rozwijać umiejętności zawodników i awansować ich na kolejne poziomy doświadczenia. Gracz musi także ustawiać taktykę na kolejne mecze, które można śledzić na żywo dzięki silnikowi 3D. W rzeczywistości jednak ten ostatni aspekt jest bardzo uproszczony i o zwycięstwie decyduje przede wszystkim skład drużyny oraz zdolności zawodników.

Grę opracowała firma Electronic Arts, dzięki czemu FIFA Soccer: Prime Stars może pochwalić się oficjalnymi licencjami. Do dyspozycji graczy oddano m.in. pięć lig europejskich: Premier League (Wielka Brytania), Liga Espanola (Hiszpania), Bundesligę (Niemcy), Serie A (Włochy) oraz Ligue 1 (Francja). Każda z nich posiada drobiazgowo odtworzone drużyny i zawodników, zgodnie z sezonem 2015-2016.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 6,2 / 10 na podstawie 14 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe FIFA Soccer: Prime Stars: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND