Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Exodus Of The Machine (PC)
OkładkaExodus Of The Machine (PC)

Exodus Of The Machine PC

Exodus Of The Machine to opracowana przez zespół Arcen Games survivalowa strategia osadzona w uniwersum znanym z gry AI War: Fleet Command. Naszym zadaniem jest pokierowanie grupą rozbitków na obcej planecie i zagwarantować ich przeżycie.

Strategiczne | RTS | survival

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Exodus Of The Machine Premiera PC

anulowana

producent: Arcen Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Exodus Of The Machine to strategia osadzona w klimacie science-fiction. Jest to produkcja studia Arcen Games, mającego na koncie takie tytuły jak AI War: Fleet Command, Shattered Heaven czy serię A Valley Without Wind 2.

Akcja toczy się w odległej przyszłości, w tym samym uniwersum co AI War: Fleet Command. Gracze obejmują dowództwo nad załogą statku bojowego, który rozbił się na pełnej niebezpieczeństw obcej planecie. Naszym zadaniem jest nie tylko zagwarantowanie przetrwania żołnierzy. Zamiast tego musimy również zneutralizować zagrożenie, które może doprowadzić do końca całego gatunku ludzkiego.

Autorzy inspirowali się klasycznym Oregon Trail. Oznacza to, że podczas rozgrywki większość czasu spędzamy podróżując po planecie, szukając surowców oraz walcząc z obcymi drapieżnikami. Postacie wyposażone zostały w futurystyczne uzbrojenie, ale ilość amunicji jest bardzo ograniczona. Wymusza to korzystanie z bardziej prymitywnych narzędzi mordu, które znajdziemy podczas podróży lub skonstruujemy sami. Istotną rolę odgrywają elementy survivalowe oraz sprawne zarządzanie członkami drużyny. Jednocześnie wiele ze zwiedzanych terenów zamieszkują istoty rozumne. Często dobrym pomysłem jest więc nawiązanie z nimi stosunków dyplomatycznych zamiast dążenia do konfrontacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Exodus Of The Machine: 12+