Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Exarch (PC)

Exarch PC

Sieciowa gra akcji z elementami RPG, z akcją rozgrywającą się w futurystycznej rzeczywistości, gdzie przeplatają się elementy świata fantasy i science fiction.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Exarch (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

anulowana

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Exarch to sieciowa gra akcji z elementami RPG, z akcją rozgrywającą się w futurystycznej rzeczywistości, gdzie przeplatają się elementy świata fantasy i science fiction. Akcja gry oscyluje wokół upadłego imperium i jego gubernatorów, starających się ocalić chociażby najmniejszą część z tego, co po nim pozostało. Epickie zmagania pomiędzy Dobrem a Złem, walka do ostatecznego zwycięstwa - to wszystko czeka nas, gdy sięgniemy po ten tytuł. Świat Exarch to według słów twórców jeden z największych, jakie mieliśmy okazję zobaczyć w produkcjach tego typu - gracze mogą odkrywać i eksplorować nowe lokacje, walczyć z setkami przeciwników (włączając w to nieumarłych, mutanty, roboty czy smoki), a także wykonywać sporą ilość questów zlecanych przez bohaterów niezależnych. Trafimy zarówno do magicznego lasu, jak i katakumb obcych - takie zróżnicowanie rozgrywki i świata gry wiąże się również z występowaniem różnorodnej gamy uzbrojenia – począwszy od mieczy, poprzez łuki i futurystyczne zbroje, a skończywszy na pistoletach plazmowych. Exarch posiada w pełni trójwymiarowa grafikę, za powstanie której odpowiada znany rysownik komiksów - Joe Madureira, który w swoim dorobku ma serię Battle Chasers, a także pracował nad Uncanny X-Men.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 4.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Exarch

12+

Wstrzymano developing Exarch

wiadomość26 lipca 2004

Przesycenie rynku, wysokie koszta produkcji i niepewne źródła zysku - to według mnie główne przyczyny wstrzymania prac nad kolejnym projektem Massively Multiplayer Online z elementami RPG, pt. Exarch (wcześniej Trade Wars: Dark Millennium). Oficjalnych powodów decyzji podjętej przez korporację NCsoft nie podano, jednak większość znaków na niebie wskazuje, iż owa produkcja już nigdy nie trafi w ręce graczy.

Exarch „wypiera” Trade Wars
Exarch „wypiera” Trade Wars

wiadomość7 marca 2003

Korporacja NCsoft zmieniła nazwę swojej najnowszej produkcji - od tej pory gra Trade Wars: Dark Millennium nosi nazwę Exarch. Całość przygotowywana jest przez zespół Realm Interactive i będzie sieciową grą akcji z elementami RPG, z akcją rozgrywającą się w futurystycznej rzeczywistości, gdzie przeplatają się elementy świata fantasy i science fiction.