Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Evil Democracy: 1932 (PC)
OkładkaEvil Democracy: 1932 (PC)

Evil Democracy: 1932 PC

Evil Democracy: 1932 to strategiczny symulator polityka, w którym staramy się przejąć władzę w Niemczech, Francji lub Wielkiej Brytanii na kilka lat przed II wojną światową. Produkcja została stworzona przez niezależne studio Hamsters Gaming.

Strategiczne | polityczne | indie | historyczne | dwudziestolecie międzywojenne | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Evil Democracy: 1932 Premiera PC

wczesny dostęp

6czerwca2020

3października2020

Steam

3października2020

producent: Hamsters Gaming wydawca: Hamsters Gaming

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Evil Democracy: 1932 to gra strategiczna traktująca o konkretnym okresie historycznym – latach poprzedzających drugą wojnę światową (1932-1935). Gracz ma możliwość wcielenia się w polityka walczącego o władzę w jednym z trzech europejskich krajów. Produkcja została opracowana i wydana przez niezależne studio Hamsters Gaming.

Fabuła

Lata 30. XX wieku to dla Europy czas przełomowy. Co by się stało, gdyby do władzy w poszczególnych krajach doszły inne partie? Gdyby Anglia miała innego premiera niż Chamberlain? Wreszcie, co by było, gdyby stery państwa niemieckiego przejął ktoś inny, niż Adolf Hitler?

Mechanika

W Evil Democracy: 1932 wcielamy się w polityka, który stara się przejąć władzę w wybranym kraju (Francji, Niemczech lub Wielkiej Brytanii). Produkcja oferuje kilkadziesiąt rzeczywistych partii politycznych, które działały w latach 30. XX wieku, a także kilkadziesiąt dogmatów, które możemy przyjąć formułując swój program. Rozgrywka toczy się na mapie składającej się z siedemdziesięciu regionów.

Do zadań graczy należy m.in. zajmowanie się redagowaniem (możemy pisać trzy rodzaje tekstów), wydawaniem i dystrybucją gazety, przeprowadzaniem kongresów partyjnych, a także zatrudnianiem młodszych liderów partyjnych (tytuł oferuje kilkaset postaci). Zajmujemy się też nadzorowaniem agitatorów i organizowaniem demonstracji.

Gracz może podejmować różnego rodzaju decyzje i niekoniecznie trzymać się granic prawa (możemy np. zastraszać wyborców lub podjąć próbę oszustwa wyborczego).

Tryby gry

W Evil Democracy: 1932 możemy grać wyłącznie samotnie. Produkcja oferuje trzy kampanie – po jednej dla każdego z krajów.

Kwestie techniczne

Evil Democracy: 1932 posiada dość prostą, dwuwymiarową grafikę. Oprawa składa się głównie z interfejsu, przeróżnych map, ekranów statystyk oraz ilustracji stanowiących tło.

Tryb gry: single player  

Evil Democracy: 1932 cena w dniu premiery: 43,99 PLN

Wymagania wiekowe Evil Democracy: 1932: 12+

Evil Democracy: 1932 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 1.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza
  • 1.6 GB HDD
  • Windows 7