Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Elven Legacy: Ranger (PC)
OkładkaElven Legacy: Ranger (PC)

Elven Legacy: Ranger PC

Pierwsze duże rozszerzenie DLC do wydanej pod koniec 2007 roku turowej gry strategicznej Elven Legacy, autorstwa rosyjskiego studia Ino-Co.

To jest dodatek do gry Dziedzictwo Elfów.

Strategiczne | fantasy | turowe

Elven Legacy: Ranger Premiera PC

14marca2009

producent: Ino-Co wydawca: Paradox Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Ranger to podtytuł rozszerzenia strategii turowej Elven Legacy, autorstwa rosyjskiego dewelopera, Ino-Co. Poszerza on podstawową przygodę o 16 nowych misji, 3 potężnych bohaterów, 5 unikalnych artefaktów oraz 12 zaklęć.

W świecie Illis także zaszło sporo zmian – Zakon Markusa, od wielu lat „uśpiony” w odosobnieniu teraz ponownie chce przypomnieć wszystkim o swoim istnieniu. Słynny ranger Cornelius, uzbrojony w świętą włócznię i wyszkolony w sztuce podstępu, zostaje wysłany z misją przygotowania świata na powrót Zakonu. Wspomniana włócznia odgrywa w trakcie rozgrywki znaczącą rolę, wyposażono ją bowiem w szereg przydatnych i wyjątkowych atrybutów. Przykładowo Cornelius może uaktywnić paraliżujące uderzenie i cisnąć ją w stronę wroga. Nieprzyjacielski oddział nie tylko odniesie obrażenia, ale również nie będzie w stanie poruszyć się podczas swojej tury.

Misje w Elven Legacy: Ranger ponownie możemy wykonywać w nieliniowy sposób, jednak kolejność ich ukończenia kreuje przyszłe wydarzenia obecne w rozgrywce. Niestety, twórcy przygotowali wyłącznie jedno zakończenie gry, tak więc nasze wybory wpływają wyłącznie na sposób w jaki do niego dotrzemy. Rozszerzenie wymaga podstawowej wersji Elven Legacy do zabawy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 DVD

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Elven Legacy: Ranger

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Elven Legacy: Ranger Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP