Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka EA Sports FC Tactical (AND)
OkładkaEA Sports FC Tactical (AND)

EA Sports FC Tactical

Mobilna gra strategiczna będąca częścią cyklu zapoczątkowanego przez EA Sports FC 24. Mecze piłki nożnej są w niej rozgrywane w trybie turowym.

Strategiczne | turowe | zagraj za darmo | piłka nożna | sieciowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EA Sports FC Tactical Premiera

wrz2024

AND iOS

Gry podobne do EA Sports FC Tactical

Retro Goal

Football Manager 2023 Mobile

Champ Man 15

EA Sports FC Tactical to traktująca o piłce nożnej mobilna gra strategiczna autorstwa studia EA Sports, będącego „sportowym” oddziałem firmy Electronic Arts. Jest to produkcja mobilna dystrybuowana w modelu free-to-play. Stanowi ona część cyklu EA Sports FC, zapoczątkowanego przez „elektroników” na skutek zerwania umowy licencyjnej z włodarzami organizacji FIFA.

Mechanika

EA Sports FC Tactical pozwala na zabawę wyłącznie za pośrednictwem sieci. Po wybraniu drużyny – tytuł oferuje przeszło 5000 zawodników z ponad 10 najlepszych lig piłkarskich, w tym z angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga EA Sports, niemieckiej Bundesligi, francuskiej Ligue 1 i włoskiej Serie A – gracze mierzą się w meczach, które odbywają się z podziałem na tury. W ich ramach przeprowadzane są akcje defensywne i ofensywne, wzbogacone o wykonywanie zręcznościowych działań i celowanie do bramki.

Ponadto do zadań gracza należy m.in. dysponowanie grą w przewadze oraz zarządzanie wytrzymałością drużyny. Tę ostatnią można ulepszać i personalizować. W pierwszym przypadku trenujemy piłkarzy, pozwalając im opanować bardziej zaawansowane ruchy oraz odblokować unikatowe cechy. W drugim natomiast decydujemy o takich kwestiach, jak projekt stadionu, zestawy strojów meczowych zawodników czy wygląd „łaciatej”.

Tryby gry

EA Sports FC Tactical oferuje wiele sieciowych trybów zabawy – od meczów towarzyskich i rankingowych aż po rozgrywki ligowe oraz rywalizację pomiędzy gildiami.

Ostatnia modyfikacja 24 kwietnia 2024

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe EA Sports FC Tactical: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS