Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Disney's Guilty Party (Wii)

Disney's Guilty Party Wii

Przygodowa gra detektywistyczna dla całej rodziny. Produkcja opowiada historię o rodzinie detektywów, której zadaniem jest rozwiązanie serii spraw i zagadek kryminalnych dotyczących jej głównego przeciwnika, pani Valentine.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Disney's Guilty Party (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

31sierpnia2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney's Guilty Party to przygotowana przez studio Wideload Games gra detektywistyczna dla całej rodziny.

Fabuła gry opowiada o rodzinie detektywów, którzy bardzo przypominają najsławniejsze postacie w historii filmów i powieści kryminalnych. Wśród bohaterów można znaleźć przypominającego Sherlocka Holmesa dziadka, wnuczka udającego super bohatera i syna-policjanta działającego pod przykrywką. Zadaniem graczy jest rozwiązanie serii spraw i zagadek kryminalnych dotyczących głównego przeciwnika rodziny, pani Valentine.

Produkcja opiera się głównie na wyszukiwaniu wskazówek, które pozwolą zidentyfikować winnego w danej sprawie. Gracze muszą przeszukiwać różne obszary i przesłuchiwać świadków, aby ostatecznie na podstawie czterech parametrów, jak wzrost, waga czy kolor włosów określić kto odpowiada za dany nieszczęśliwy splot wydarzeń. Na raz poszukiwać winnych mogą nawet cztery osoby, które w systemie turowym będą prowadzić śledztwo. Każdy gracz dysponuje w jednym ruchu czterema tokenami, które może zamienić na poruszanie się po mapie, przesłuchiwanie i inne akcje.

Studio Wideoload Games dopracowało tytuł tworząc kilkanaście różnych postaci o odmiennej charakterystyce, głosie i sposobie zachowania. Cała produkcja jest przygotowana w specyficznym stylu graficznym, który cechuje duża liczba barw oraz nieco karykaturalne projekty miejsc i osób.

Zobacz pełny opis gry

Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: 8.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Disney's Guilty Party

12+

Disney Guilty Party - kryminalna historia dla całej rodziny
Disney Guilty Party - kryminalna historia dla całej rodziny

wiadomość25 lutego 2010

Firma Disney Interactive Studios ujawniła pierwsze szczegóły dotyczące gry Disney Guilty Party, przeznaczonej wyłącznie na Nintendo Wii. Najnowsza produkcja studia Wideload Games (Stubbs the Zombie, Hail to the Chimp) zadebiutuje w drugiej połowie bieżącego roku.