Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Disney Channel All Star Party (Wii)
OkładkaDisney Channel All Star Party (Wii)

Disney Channel All Star Party Wii

Zbiór kilkudziesięciu prostych mini-gier rozgrywanych w towarzystwie bohaterów najpopularniejszych seriali oraz filmów emitowanych przez stację Disney Channel.

Towarzyskie | seriale TV | tytuły ekskluzywne Nintendo

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Channel All Star Party Premiera Wii

26października2010

producent: Disney Interactive Studios wydawca: Disney Interactive Studios Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Disney Channel All Star Party

Mario Party 8

WarioWare: Smooth Moves

Disney's Guilty Party

Disney Channel All Star Party to przedstawiciel gatunku tzw. party games, mający do zaoferowania około trzydziestu niezbyt skomplikowanych mini-gier. Całość opracowana została z myślą o graczach w różnym wieku i o różnym stopniu zaznajomienia z konsolą Nintendo Wii.

Główną atrakcją opisywanej gry jest możliwość wchodzenia w interakcje z bohaterami filmów oraz seriali telewizyjnych emitowanych przez tytułową stację. W Disney Channel All Star Party pojawiają się główne postaci między innymi z takich produkcji jak Czarodzieje z Waverly Place (Wizards of Waverly Place), Nie ma to jak statek (The Suite Life On Deck), Hannah Montana, Słoneczna Sonny (Sonny with a Chance), JONAS, Fineasz i Ferb (Phineas & Ferb) czy Camp Rock 2: Wielki finał (Camp Rock 2: The Final Jam).

Producent gry przygotował siedem głównych lokacji, po których możemy się do woli przemieszczać, rozmawiać ze swoimi idolami czy wreszcie przystępować z nimi do wspólnych gier. Mowa tu między innymi o piaszczystych plażach Malibu czy pokładzie liniowca S.S. Tipton. Lista dostępnych mini-gier obejmuje przede wszystkim różnorakie zabawy zręcznościowe i logiczne, oferując między innymi rzucanie piłkami czy uczestnictwo w wyścigach monster trucków.

Oprawa wizualna gry jest zdecydowanie sprawą drugorzędną, choć fani programów Disney’a z łatwością powinni rozpoznać swoich ulubieńców. Wszystkie zabawy cechują się przejrzystymi regułami i zakładają pełne wykorzystanie możliwości Wii-pilota.

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Disney Channel All Star Party

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.