Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikBijatykiPS3X360
Okładka Deadliest Warrior: The Game (PS3)

Deadliest Warrior: The Game

Bijatyka, w której wcielamy się w wojowników z różnych okresów historycznych i bierzemy udział w rywalizacji o miano najniebezpieczniejszego z nich.

Bijatyki | seriale TV

Okładka Deadliest Warrior: The Game (PS3)

data premiery gry:

14lip2010

X360

5paź2010

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Deadliest Warrior: The Game to bijatyka, bazująca na popularnym programie telewizji Spike. W grze wcielamy się w postacie pochodzące z różnych okresów historycznych i rywalizujemy o miano najlepszego wojownika.

Do dyspozycji gracza oddani zostali m.in. Indianin, gladiator, wiking, samuraj, spartiata, ninja, pirat, rycerz, członkowie Yakuzy i mafii, Zielony Beret, komandos Specnazu, mnich z klasztoru Shaolin, czy też William Wallace (szkocki rycerz, grany przez Mela Gibsona w filmie Braveheart).

Każdy z wojowników dysponuje charakterystycznym orężem – w tym arsenałem skutecznym na krótki, średni oraz daleki dystans. Bohaterowie Deadliest Warrior: The Game w czasie pojedynków korzystają również z broni specjalnej (w przypadku komandosów są to granaty). Walki toczą się w rodzimych lokacjach dla poszczególnych wojowników ujętych w grze.

Zobacz pełny opis gry

Oczekiwania czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Gry podobne do Deadliest Warrior: The Game

Klasyfikacja PEGI Deadliest Warrior: The Game

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Deadliest Warrior: The Game

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Pierwsze konkrety na temat Deadliest Warrior: Legends i Ugly American: Apocalypsegeddon

wiadomość10 kwietnia 2011

Niedawno utworzone studio deweloperskie 345 Games pracuje już na pełnych obrotach. Ekipa kierowana przez Dana Yanga, wiceprezesa MTV Networks Entertainment Group, zamierza w połowie lipca udostępnić poprzez PlayStation Network i Xbox Live Arcade sequel bijatyki Deadliest Warrior: The Game. W sierpniu w ofercie obu usług pojawi się także strzelanina Ugly Americans: Apocalypsegeddon.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Gran Turismo 5, Sniper: Ghost Warrior) 12/07/10
Wieści ze świata (Mortal Kombat, Gran Turismo 5, Sniper: Ghost Warrior) 12/07/10

wiadomość12 lipca 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu mówimy o becie gry Elements of War, anulowanej grze z serii Mortal Kombat, nadchodzącym patchu do polskiego Snipera oraz konkursie związanym z Gran Turismo 5.

X360
PS3