Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Curse of Atlantis: Thorgal's Quest (PC)
OkładkaCurse of Atlantis: Thorgal's Quest (PC)

Thorgal Klątwa Odyna PC

Curse of Atlantis: Thorgal's Quest

Prygodowa gra akcji oparta na na popularnej serii komiksowej autorstwa Grzegorza Rosińskiego i Jeana Van Hamme'a, opowiadającej o losach Thorgala Aegirssona.

Przygodowe | TPP | fantasy | komiksy | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Thorgal Klątwa Odyna Premiera PC

2listopada2002

pudełko PL

29kwietnia2003

Curse of Atlantis: Thorgal's Quest to przygodowa gra akcji oparta na legendarnej serii komiksów fantasy Grzegorza Rosińskiego i Jeana Van Hamme'a, opowiadającej o losach Thorgala Aegirssona. Akcja gry rozpoczyna się w chwili, gdy naszego żeglującego bohatera zaskakuje ogromny sztorm. Thorgal walcząc z rozszalałym żywiołem zbacza z pierwotnego kursu, w wyniku czego spotyka tajemniczego starca. Ów mężczyzna pokazuje mu przerażającą wizję przyszłości – nasz bohater widzi siebie bliskiego zabicia swojego własnego syna. Thorgal niewątpliwie wstrząśniętym tym co ujrzał, niezwłocznie wyrusza w podróż do domu. Musi przeciwstawić się wszelkim czyhającym na niego niebezpieczeństwom, wykonać wiele zadań pobocznych, odbyć podróż w czasie i przestrzeni, rozwiązać zagadkę okropnej wizji, dotrzeć do swej rodziny i obronić swych bliskich przed złem które mu się uwidoczniło. Cała akcja gry rozgrywa się w pełni trójwymiarowym otoczeniu szczegółowo odważającym świat znany z komiksów o Thorgalu Aegirssonie (spotkamy tu lokacje i postacie znane z mitologii Wikingów), co w połączeniu z interesującą fabułą i charakterystycznym klimatem jest niewątpliwie dużą zaletą tego tytułu.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 141 głosów czytelników.

Thorgal Klątwa Odyna cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Thorgal Klątwa Odyna

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Thorgal Klątwa Odyna Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium II 450 MHz
  • 64 MB RAM
  • 16 MB akcelerator 3D