Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Crashing Season (iOS)

Crashing Season

Zwariowana mobilna gra zręcznościowa autorstwa fińskiego studia Koukoi Games. Fabuła zawiązuje się w chwili, w której bezwzględni myśliwi niszczą skarbiec należący do zwierząt, zaś te postanawiają się zemścić.

Zręcznościowe | top-down

Okładka Crashing Season (iOS)

data premiery gry:

25maj2016

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crashing Season to wydana na platformę AND i iOS mobilna zręcznościówka. Opracowało ją fińskie studio Koukoi Games. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Fabuła

Gra posiada prostą i absurdalną warstwę fabularną. Opowieść zaczyna się, gdy bezwzględni myśliwi niszczą skarbiec należący do zwierząt i te postanawiają się zemścić. Przy okazji muszą spróbować pozbierać rozsiane po okolicy monety i diamenty, a wszystko to pójdzie im tak dobrze, że na koniec ich ambicją stanie się przejęcie kontroli nad światem.

Mechanika

Pod względem mechanizmów rozgrywki wydane na system AND i iOS Crashing Season stanowi dosyć nietypowo zrealizowanego runnera. Nasz zwierzak automatycznie porusza się naprzód, ale akcja rozgrywa się na zamkniętych poziomach o niewielkich rozmiarach. Naszym zadaniem jest przetrwanie ataków kilku fal wrogów. W tym celu za pomocą gestów zmieniamy kierunek ruchu podopiecznego, tak aby unikać pułapek i kul myśliwych, jak i samemu przeprowadzać ataki na nieprzyjaciół. Rozgrywką rządzi realistyczny silnik fizyczny. Większość obiektów w grze może zostać zniszczona, a ich odłamki, jak i inne przedmioty świetnie sprawdzają się jako śmiercionośne pociski.

Poza przeżyciem musimy też często realizować konkretne zadania, np. zebrać określoną liczbę monet. Zabawę urozmaica obecność bossów oraz duży wybór możliwych do pokierowania zwierzaków. Każdy z nich posiada unikalne zdolności specjalne, które możemy dodatkowo rozwijać za zgromadzone punkty doświadczenia. Na początku zabawy mamy dostęp tylko do kilku bohaterów, ale potem za sukcesy w rozgrywce da się odblokować dostęp do kolejnych. Gra pozwala na samotną zabawę, rywalizowanie z resztą społeczności w sieciowych rankingach oraz bezpośrednią walkę w trybie PvP.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Crashing Season

12+

Wymagania sprzętowe Crashing Season

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Najlepsze gry mobilne maja (m.in. Rush Rally 2, Mazes Of Karradash 2 i Hungry Shark World)
Najlepsze gry mobilne maja (m.in. Rush Rally 2, Mazes Of Karradash 2 i Hungry Shark World)

wiadomość1 czerwca 2016

Omawiamy najlepsze gry mobilne maja. Wśród polecanych pozycji znalazły się m.in. Hungry Shark World, Bushido Bear, Mekorama, Crashing Season, Warp Shift, Mazes of Karradash 2, Tittan Quest oraz Rush Rally 2.

Crashing Season - zwierzęta kontra myśliwi w wyśmienitej mobilnej zręcznościówce
Crashing Season - zwierzęta kontra myśliwi w wyśmienitej mobilnej zręcznościówce

wiadomość27 maja 2016

Do dystrybucji w usługach App Store i Google Play trafiła gra Crashing Season, czyli wyśmienicie zrealizowana zręcznoścówka, w której zwierzęta próbują zapolować na myśliwych.

iOS
AND