Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneMMOANDiOS
Okładka Clash of Queens: Dragons Rise (AND)

Clash of Queens: Dragons Rise

Mobilna gra bitewna czasu rzeczywistego, dostępna w modelu darmowym z mikropłatnościami. W Clash of Queens: Dragons Rise trafiamy do fantastycznego świata pogrążonego w wyniszczającym konflikcie.

Strategiczne | fantasy | zagraj za darmo | widok izometryczny | MMORTS | multiplayer

Okładka Clash of Queens: Dragons Rise (AND)

producent: Elex

wydawca: Elex

data premiery gry:

27lis2015

AND

6cze2016

iOS

Clash of Queens: Dragons Rise jest grą bitewną czasu rzeczywistego, stworzoną przez zespół Elex. Produkcja trafiła między innymi na platformę AND i iOS, gdzie dystrybuowana jest w modelu darmowym z mikropłatnościami.

Fabuła

W Clash of Queens: Dragons Rise gracz trafia do fantastycznego, zmagającego się z wyniszczającym konfliktem świata. W jego gestii leży wybór awatara – może się wcielić zarówno w dumną królową, jak i w walczącego w obronie jej honoru rycerza.

Mechanika

Schemat rozgrywki w Clash of Queens: Dragons Rise na platformie AND i iOS oparto na rozbudowie podległego graczowi królestwa (odbywającej się poprzez konstruowanie nowych budowli), rozwoju zaplecza technologicznego oraz wystawianiu coraz pokaźniejszej armii. Zakres jednostek obejmuje zarówno zwykłych żołnierzy, jak i magów bitewnych czy potężne istoty pokroju smoków, siejących spustoszenie w szeregach przeciwnika. Starcia rozgrywane są w czasie rzeczywistym, a nierzadko biorą w nich udział setki jednostek. Oprócz działań ofensywnych, konieczne jest poświęcenie uwagi defensywie – musimy zatem zadbać o ochronę naszego zamku poprzez rozstawianie na murach łuczników oraz umieszczenie w obrębie warowni oddziałów piechoty czy kawalerii.

Tryby gry

W Clash of Queens: Dragons Rise gracze z całego świata mogą bawić się w pojedynkę lub formować sojusze, w czym pomaga zaimplementowany w grze tłumacz. Dostępne warianty rozgrywki zawierają zarówno oparte na współpracy moduły PvE, jak i skoncentrowane na rywalizacji tryby PvP. Dodatkową atrakcję stanowią specjalne wyzwania, gwarantujące dostęp do rozmaitych bonusów.

Kwestie techniczne

Clash of Queens: Dragons Rise na platformie AND i iOS działa w oparciu o technologię stworzoną na potrzeby wcześniejszych gier studia. Oprawa graficzna prezentuje wysoki poziom wykonania, a uwagę zwraca dopracowane środowisko, pełna detali zabudowa oraz bogate w szczegóły modele większych jednostek.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Clash of Queens: Dragons Rise

Wymagania wiekowe Clash of Queens: Dragons Rise

12+

Wymagania sprzętowe Clash of Queens: Dragons Rise

Android

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Apple iOS

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

AND
iOS