Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSPS5ANDPS4XSXPCXONE
Okładka Chrono Odyssey (iOS)

Chrono Odyssey

Chrono Odyssey jest grą MMORPG z akcją osadzoną w świecie fantasy. Produkcja oferuje kilka ciekawych pomysłów w warstwie gameplayu oraz uniwersum rozwijane także w innych środkach przekazu. Tytuł został opracowany przez studio NPIXEL.

RPG | TPP | fantasy | MMORPG | podróże w czasie

Okładka Chrono Odyssey (iOS)

producent: NPIXEL

wydawca: NPIXEL

Strona oficjalna

data premiery gry:

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Chrono Odyssey to gra MMORPG, której akcja została osadzona w świecie fantasy. Produkcja oferuje szeroką gamę klas postaci i rozbudowany wątek fabularny. Co ciekawe, uniwersum tego tytułu jest rozwijane także w innych środkach przekazu – np. książkach, komiksach i serialach. Za opracowanie gry odpowiada koreańskie studio NPIXEL.

Fabuła

Gra Chrono Odyssey oferuje rozbudowaną, epicką fabułę, która porusza wątek czasu oraz przestrzeni. Historia opowiada o członkach organizacji zwanej Idraiginn, którzy toczą wojnę z dwunastoma potężnymi bóstwami.

Mechanika

Chrono Odyssey jest klasyczną grą MMORPG, w której rozgrywka opiera się na eksploracji trójwymiarowego środowiska, walce z potworami, zdobywaniu przedmiotów oraz rozwijaniu postaci. W produkcji zawarto rozbudowany system klas, który pozwala graczom kontrolować jedną z kilkunastu odmiennych specjalizacji. Mamy też unikatowe lokacje bawiące się motywami czasu i przestrzeni oraz mechanikę losowego generowania podziemi.

Gracze mogą również spodziewać się zawartości RVR (mowa o bitwach pomiędzy użytkownikami charakteryzujących się dużą skalą).

Tryby gry

W Chrono Odyssey możemy grać wyłącznie z innymi. Podstawą rozgrywki jest sieciowy tryb wieloosobowy.

Kwestie techniczne

Chrono Odyssey posiada bardzo atrakcyjną oprawę graficzną, która powstała dzięki wykorzystaniu silnika Unreal Engine 4. Twórcy opracowali szczegółowe modele postaci i lokacje, a także zadbali o jakość systemów oświetlenia i cieniowania. Warto odnotować, że zarówno poziom oprawy graficznej, jak i interfejs, zostały dostosowane do możliwości poszczególnych platform. Na uwagę zasługuje też muzyka autorstwa Crisa Velasco, znanego z Resident Evil 7: Biohazard oraz gier z serii God of War.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Wymagania wiekowe Chrono Odyssey

16+

Wymagania sprzętowe Chrono Odyssey

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
PC
PS4
XONE
PS5
XSX
AND
iOS