Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGBA
Okładka Castlevania: Harmony of Dissonance (GBA)
OkładkaCastlevania: Harmony of Dissonance (GBA)

Castlevania: Harmony of Dissonance GBA

Porwano naszą przyjaciółkę! Czym prędzej chwytaj za bat, szlifuj podskoki i pędź do Zamku, gdzie czai się... ON. Ale najpierw musisz wyrżnąć w pień parę setek wrogów. I może wtedy uda ci się... wygrać.

Zręcznościowe | platformówki | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Castlevania: Harmony of Dissonance Premiera GBA

7września2002

producent: Konami wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Castlevania: Harmony of Dissonance to typowa platformówka z elementami logicznymi, w której to wcielamy się w postać nieustraszonego łowcy wampirów.

Zadaniem gracza jest uratować porwaną przyjaciółkę. Ten czyn haniebny odważył się dokonać nie kto inny, jak sam hrabia V.Tepes, postać osnuta mroczną opinią, tych wszystkich, którzy mieli nieprzyjemność poznać tego jegomościa. Dziewczyna została porwana, a na ratunek śpieszy dwójka dzielnych przyjaciół: Belmot oraz Maxim.

Gracz musi zanurzyć się w ponure czeluście Zamku, a drogę utorować przy pomocy pokaźnego arsenału dostępnych broni (na czele z niezawodnym batem), dokonując masowej egzekucji niezliczonej ilości wrogów.

Po drodze znajdujemy także spore pokłady różnych rodzajów bonusów, artefaktów i innych, bardzo przydatnych przedmiotów (np.: zbroja, czy okulary noktowizyjne). Grafika jest wykonana z dużą dozą troski o oddanie specyficznego klimatu nawiedzonego zamku. Podobnie jest z muzyką oraz z efektami dźwiękowymi – wydatnie wzmagają nastrój tego posępnego miejsca.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 58 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Castlevania: Harmony of Dissonance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.