Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360
Okładka Bloodforge (X360)
OkładkaBloodforge (X360)

Bloodforge X360

Slasher w klimatach celtyckich. Produkcja przypomina takie tytuły jak God of War lub Dante’s Inferno, chociaż stawia na zdecydowanie mroczniejszą stylistykę. W grze wcielamy się w Croma, wojownika, który naraził się bogom i musi walczyć o życie.

Akcji | TPP | fantasy | indie | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bloodforge Premiera X360

25kwietnia2012

producent: Climax Studios wydawca: Climax Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Brutalna gra akcji utrzymana w ponurej atmosferze starożytnego świata Celtów. Tytuł opracowało brytyjskie Climax Studios, które stworzyło wcześniej m. in. znakomite Silent Hill: Shattered Memories.

Producenci udostępnili nam bogaty starożytny świat oparty na celtyckich podaniach i legendach. Przejmujemy kontrolę nad wojownikiem Cromem, który naraziwszy się celtyckim bogom musi walczyć o swoje życie.

Bloodforge gatunkowo można umieścić obok takich produkcji jak God of War czy Dante's Inferno. Podobnie jak we wspomnianych tytułach główny bohater walczy z hordami przeciwników korzystając z różnorodnego uzbrojenia. Gra jest niezwykle krwawa i brutalna. Spora w tym zasługa oprawy graficznej, która szczególnie wyróżnia czerwień obecną na ekranie.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 77 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9.8 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Bloodforge

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Bloodforge Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live