Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Black & White: Creature Isle (PC)

Black & White: Creature Isle PC

Dodatek do gry strategicznej, w której wcielamy się w bóstwo kontrolujące olbrzymią bestię. W rozszerzeniu twórcy starali się rozwinąć motyw wyborów pomiędzy dobrem i złem, aby dać graczom jeszcze więcej możliwości.

To jest dodatek do gry Black & White.

Strategiczne | fantasy | RTS | zabawa w boga

PC Windows
Okładka Black & White: Creature Isle (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

23stycznia2002

24maja2002

pudełko PL

Podobnie jak poprzedniczka gra jest strategią rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, w której wcielimy się w rolę boga rządzącego swymi wyznawcami. W Creature Isle jeszcze większy nacisk położny został na rozróżnienie dobra od zła w zależności od upodobań graczy i ich sposobu rozwiązywania zadań. Akcja przenosi nas na nowo odkrytą wyspę zamieszkałą przez wiele różnych stworzeń, zarówno tych dziwacznych jak i tych spotykanych wyłącznie w mitologii. Ponieważ jest to miejsce bez panującego boga, musimy wykazać się jeszcze większymi umiejętnościami propagowania swojej boskości aby pozyskać nowych wyznawców.

Do gry można przenieść swoje stare stworzenia z Black & White lub stworzyć i wytresować zupełnie nowe pupile. Nowością jest możliwość wygrania, po wypełnieniu ciężkiej serii misji, partnerki dla swego chowańca, zwanej Ewa (podobnie jak pierwsza kobieta dla Adama). Dodatkowo chowańce mogą szukać tatuaży Braterstwa, dzięki którym awansują na najwyższy stopień rozwoju. Każde ze stworzeń ma możliwość dalszego rozwijania swej sztucznej inteligencji dzięki nauce nowych czarów, zwiększających ich siłę i umiejętności. Creature Isle wymaga posiadania pełnej wersji Black & White.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 8  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,4 / 10 na podstawie 235 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 79 PLN

Wymagania wiekowe Black & White: Creature Isle

12+

Wymagania sprzętowe Black & White: Creature Isle

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 450MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D
Black & White: Creature Isle - recenzja gry
Black & White: Creature Isle - recenzja gry

Recenzja 9 lipca 2002, 09:56

Jeżeli wychowasz dobrze Tyke’a, to automatycznie wzrosną twe szanse u Ewy. To ona decyduje czy wszystkie twe poczynania są godne uwagi i czy nadajesz się na towarzysza jej życia. Dlatego też, warto poświęcić trochę więcej czasu Tyke’owi, by później przyniosło to pożądane efekty.