Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDWPiOS
Okładka Battledots (AND)

Battledots

Minimalistyczna strategia z elementami gatunku tower defense, opracowana przez niemieckie studio KM-Games. Schemat rozgrywki oparto na starciach dwóch armii złożonych z kropek.

Strategiczne | RTS | tower defense | 2D | multiplayer | minimalistyczne

Okładka Battledots (AND)

producent: KM-Games

wydawca: KM-Games

Strona oficjalna

data premiery gry:

29kwi2015

AND WP iOS

Battledots to minimalistyczna gra strategiczna z elementami gatunku tower defense, przeznaczona na urządzenia mobilne. Produkcja została zaprojektowana przez niemieckie studio KM-Games, mające w dorobku proste zręcznościówki i interesujące Spataps. Tytuł wydano w modelu premium, tj. w wersji pozbawionej mikropłatności.

Gra łączy w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego i tower defense. Wszystko to podlano smakowitym, minimalistycznym sosem – i to zarówno na płaszczyźnie grafiki, jak i mechaniki rozgrywki, dzięki czemu przyjemność z zabawy mogą czerpać zarówno starzy wyjadacze, jak i kompletne żółtodzioby.

Rozgrywka sprowadza się do brania udziału w starciach dwóch kropkowych armii, rozgrywanych na niewielkich mapach podzielonych na pięć ścieżek. Celem zabawy jest zrównanie z ziemią bazy przeciwnika. Gracz dokonuje tego z pomocą sześciu typów jednostek, wybieranych przed każdą bitwą z puli piętnastu dostępnych. Różnią się one umiejętnościami - niektóre tylko atakują, inne bronią naszej siedziby bądź naprawiają wyrządzone szkody. Na polu bitwy nierzadko pojawiają się też specjalne power-upy, mogące w kilka sekund zmienić przebieg starcia.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki. Poza niewątpliwą gwiazdą, a więc międzyplatformowym sieciowym multiplayerem, pozwalającym na wspólną zabawę użytkownikom systemów Android, iOS i Windows Phone, możemy sprawdzić w akcji lokalny tryb wieloosobowy (rywalizacja dwóch osób przy jednym urządzeniu), a także obszerną, podzieloną na 100 misji kampanię solową, potrafiącą zapewnić co najmniej kilka godzin rozrywki. Obrazu całości dopełnia opcja endless z nieskończoną rozgrywką, obsługująca sieciowe rankingi najlepszych graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Battledots

odpowiednia dla każdego wieku

Battledots - premiera strategii z międzyplatformowym trybem multiplayer na Androida, iOS i Windows Phone
Battledots - premiera strategii z międzyplatformowym trybem multiplayer na Androida, iOS i Windows Phone

wiadomość30 kwietnia 2015

Na platformach Google Play, App Store i Windows Phone Store zadebiutowała niecodzienna strategia z elementami tower defense zatytułowana Battledots. Dzieło studia KM-Games umożliwia wspólną rozgrywkę w sieciowym trybie multiplayer posiadaczom urządzeń z Androidem, iOS i WP.

AND
WP
iOS