Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDWPiOS
Okładka Battledots (AND)
OkładkaBattledots (AND)

Battledots

Minimalistyczna strategia z elementami gatunku tower defense, opracowana przez niemieckie studio KM-Games. Schemat rozgrywki oparto na starciach dwóch armii złożonych z kropek.

Strategiczne | RTS | tower defense | 2D | minimalistyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Battledots Premiera

29kwi2015

AND iOS WP

producent: KM-Games wydawca: KM-Games Strona oficjalna

Battledots to minimalistyczna gra strategiczna z elementami gatunku tower defense, przeznaczona na urządzenia mobilne. Produkcja została zaprojektowana przez niemieckie studio KM-Games, mające w dorobku proste zręcznościówki i interesujące Spataps. Tytuł wydano w modelu premium, tj. w wersji pozbawionej mikropłatności.

Gra łączy w sobie elementy strategii czasu rzeczywistego i tower defense. Wszystko to podlano smakowitym, minimalistycznym sosem – i to zarówno na płaszczyźnie grafiki, jak i mechaniki rozgrywki, dzięki czemu przyjemność z zabawy mogą czerpać zarówno starzy wyjadacze, jak i kompletne żółtodzioby.

Rozgrywka sprowadza się do brania udziału w starciach dwóch kropkowych armii, rozgrywanych na niewielkich mapach podzielonych na pięć ścieżek. Celem zabawy jest zrównanie z ziemią bazy przeciwnika. Gracz dokonuje tego z pomocą sześciu typów jednostek, wybieranych przed każdą bitwą z puli piętnastu dostępnych. Różnią się one umiejętnościami - niektóre tylko atakują, inne bronią naszej siedziby bądź naprawiają wyrządzone szkody. Na polu bitwy nierzadko pojawiają się też specjalne power-upy, mogące w kilka sekund zmienić przebieg starcia.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki. Poza niewątpliwą gwiazdą, a więc międzyplatformowym sieciowym multiplayerem, pozwalającym na wspólną zabawę użytkownikom systemów Android, iOS i Windows Phone, możemy sprawdzić w akcji lokalny tryb wieloosobowy (rywalizacja dwóch osób przy jednym urządzeniu), a także obszerną, podzieloną na 100 misji kampanię solową, potrafiącą zapewnić co najmniej kilka godzin rozrywki. Obrazu całości dopełnia opcja endless z nieskończoną rozgrywką, obsługująca sieciowe rankingi najlepszych graczy.

Ostatnia modyfikacja 5 maja 2015

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Battledots: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
WP
iOS